کارآفرین/تکنولوژیست با تجربه، با سابقه کار در صنعت نرم افزار. در نرم افزارهای سازمانی، ارتباطات سیار، امنیت سایبری، اینترنت اشیا و راه حل های مرتبط با انطباق مهارت دارد.

◾مدیرعامل و از بنیانگذاران Compliance
این مجموعه توسط پیشکسوتان فناوری رهبری می شود و مأموریت دارد متخصصان را با هوشمندترین پلتفرم مدیریت تغییرات نظارتی و انطباق توانمند کند. این شرکت از گروه قوی مشاوران صنعت مالی و اعضای هیئت مدیره بهره می برد

◾ مشاور هیأت مدیره SOTER AI
ماموریت Soter AI ایجاد انقلابی در دیدگاه جهان برای مدیریت عملیاتی و حل مشکلات است. این کار از طریق استفاده خلاقانه از یک پلتفرم جمع‌آوری اطلاعات هوشمند که توسط پهپادهای ساده مستقر شده است انجام می‌شود و استفاده از آن را مقرون به صرفه و قابل دسترس برای هر نوع تجارت یا صنعتی می‌کند.

◾مدیر ارشد فناوری در LiteScape Technologies
محصولات LiteScape به شما کمک می‌کنند صورت‌حساب‌ها را ردیابی کنید، کاربران را شناسایی کنید، دستگاه‌های ارتباطی خود را از نظر فیزیکی ایمن کنید، تحرک را ارائه دهید – اجازه دهید دفترتان با شما سفر کند و موارد دیگر!

◾ عضو هیات مدیره FIDO Alliance
اتحاد FIDO (Fast IDentity Online) فقدان قابلیت همکاری بین فناوری‌های احراز هویت قوی را برطرف می‌کند و مشکلاتی را که کاربران در ایجاد و به خاطر سپردن نام‌های کاربری و رمزهای عبور متعدد با آن مواجه هستند، برطرف می‌کند. احراز هویت FIDO هنگام احراز هویت در سرویس‌های آنلاین قوی‌تر، خصوصی‌تر و آسان‌تر است – اتحاد FIDO در حال تغییر ماهیت احراز هویت آنلاین است!

◾ مدیر ارشد فناوری RSA
این مجموعه از درون محل گرفته تا ابر و ترکیبی، راه حل‌های هویت اول را برای سازمان‌هایی که در درجه اول امنیت قرار دارند، ارائه می‌کند تا در دنیای دیجیتال با

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *