مدیر مرکز فرصت های اقتصادی IRC

مرکز فرصت های اقتصادی (CEO) IRC یک صندوق قرض الحسنه منحصر به فرد موسسه مالی توسعه جامعه (CDFI) و یکی از شرکت های تابعه کمیته نجات بین المللی است. CEO وام های ارزان قیمت دلاری را عمدتاً به پناهندگان و مهاجران کم درآمد ارائه می دهد تا به تحرک اقتصادی رو به رشد آنها کمک کند. وام های ما ارتباط نزدیکی با برنامه های مرتبط دارند، مانند توانایی مالی، نیروی کار، یا توسعه شرکت های خرد – و به شرکت کنندگان در این برنامه ها کمک می کند اعتبار ایجاد کنند و بر موانع مالی غلبه کنند. از سال ۲۰۱۵، مدیرعامل بیش از ۷۰۰ وام به مبلغ ۱٫۵ میلیون دلار در تامین مالی داده است. مدیرعامل با ارائه وام های مصرفی – از جمله محصولات وام اعتباری، خودرو، آموزش و مهاجرت – به عنوان جایگزینی برای ارائه دهندگان خدمات مالی حاشیه ای که در جوامع کم درآمد در سراسر ایالات متحده رایج هستند، عمل می کند.

مدیر و مشاور فنی کمیته نجات بین المللی

کمیته بین‌المللی نجات به بدترین بحران‌های بشردوستانه جهان پاسخ می‌دهد و به مردم کمک می‌کند تا زنده بمانند، بهبود یابند و آینده خود را کنترل کنند.

فارغ التحصیل از دانشگاه فلوریدا در رشته تجارت بین الملل

من تا کنون حرفه خود را وقف کمک به پناهندگان و مهاجران کم درآمد کرده ام تا به اعتباری مقرون به صرفه برای تقویت تحرک اقتصادی خود دست یابند. پس از ۱۰ سال کار در کمیته نجات بین المللی در سن دیگو، و ۳ سال کار به عنوان TA برای برنامه های توانمندسازی اقتصادی IRC در سطح ملی، به عنوان رهبری مرکز فرصت های اقتصادی IRC انتخاب شدم.

با تکیه بر تجربه‌ام در برنامه توسعه شرکت‌های خرد پناهندگان IRC، و برنامه‌های توسعه شغلی + آموزش مالی، تلاش‌ها را برای داشتن محصولات وام مقرون‌به‌صرفه در بیش از ۲۰ مکان در سراسر کشور انجام داده‌ام. من مشتاقانه منتظر رشد مستمر مدل وام دهی ما و کمک به هر چه بیشتر مردم برای دسترسی به اعتبار مقرون به صرفه هستم.

دور از کار، من را خواهید دید که با خانواده ام وقت می گذرانم، می خوانم یا فیلم های علمی تخیلی تماشا می کنم.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *