متخصص,نویسنده,سخنران,عضو هیات مدیره

◾مشاور توسعه کسب و کار و عضوهیات مدیره RegTech در GrantThorntom

◾سرپرست بین المللی Regtech در RainMade

◾سرپرست RegTech در شعب San Diego و San Jose

◾عضو هیات بنیانگذار شورای RegTech

◾رئیس اسبق هیات مدیره ADCO Cloud

◾عضو اسبق هیات مشاوره Ascent

◾سرپرست بین المللی اسبق خدمات مالی RegTech و پایش مقررات Hitachi Vantara

◾مدیرعامل اسبق FFS -RegTech

◾سرپرست اسبق گزارش دهی الزامات معاملات KPMG UK

◾مدیر اجرایی اسبق  Faradi Financial Solutions

◾مدیر ارشد اسبق ممیزی Grant Thornton LLP

◾مشاور ارشد اسبق گزارش دهی معاملات Royal Bank Of Schotland

◾مشاور ارشد اسبق ممیزی BGC Partners

◾مدیر ارشد اسبق گزارش دهی تطابق معاملات Knight Capital Europe

◾مسئول ارشد گزارش دهی تطابق معاملات SEI

◾فارغ التحصیل در رشته های حقوق و مطالعات اروپا

◾مهارت ها:

ریسک های مالی,خدمات مالی,اصول مالی,مدیریت ریسک,بانکداری,ریسک عملیاتی,مدیریت ریسک عملیاتی,بازارهای مالی,تجارت,هج فاند و…..

نیروانا به عنوان سرپرست جهانی ، خدمات مالی RegTech ، ریسک و امور انطباق نظارتی ، برای هیتاچی ، صاحب مشاغل و رهبر استراتژیک کسب و کار RegTech خدمات مالی هیتاچی است. یک رهبر فکری و پیشگام در بخش خدمات مالی RegTech ، او یک متخصص انطباق ، عملیات و ریسک در سراسر جهان است بخشهای خدمات مالی ، مقررات جهانی و حوزه های قضایی. به عنوان رئیس سابق گزارشگری نظارتی در KPMG ، وی رهبری تجارت ، عملکرد و توسعه گزارشات معاملات نظارتی را بر عهده داشته است. او به عنوان یک کارشناس تنظیم مقررات در زمینه گزارش تجارت ، معامله ، دوره ای و موقعیتی تحت مقررات مختلف جهانی از جمله ، اما نه محدود به: MiFID ، MiFID2/MiFIR ، EMIR ، REMIT ، DFA ، SEC ، CFTC ، Hong Kong TR ، TR TR کانادایی ، ASIC TR ، گزارشات موقعیت کالا ، و نیازهای گزارش آستانه. او دارای بیش از ۱۹ سال تجربه ارشد در صنعت خدمات مالی است. وی بین سالهای ۲۰۱۴-۲۰۱۵ به عنوان کارشناس ارشد یک نهاد نظارتی اروپا در مورد استانداردهای فنی گزارش معاملات MiFID II / MiFIR و استاندارد داده های مرجع ابزار و همچنین نوشتن رویکرد مقاله مشاوره آنها منصوب شد. و همچنین مشاوره در مورد تأثیرات فوق ، به شرکت ها در تأثیر Brexit بر تجارت آنها کمک کرده است. او با مشارکت شرکت کنندگان اصلی بازار و NCA در سراسر اروپا و ایالات متحده در زمینه رعایت مقررات ، عملیات و گزارش مسائل و یافتن راه حل های استراتژیک قوی ، به شدت در کارگاه ها و مطالعات شرکت کرده است.

او به عنوان کارشناس تنظیم مقررات در صنعت ، به طیف وسیعی از سهامداران صنعت آموزش داده است که شامل بانک های سرمایه گذاری جهانی ، مدیران دارایی ، مکان های معاملاتی ، تنظیم کننده ها و نمایندگان پارلمان اروپا می شود. نیروانا مقالات مختلفی در صنعت منتشر کرده است و یکی از نویسندگان کتاب RegTech است که هنوز منتشر نشده است. او در بسیاری از میزگردهای صنعت و مشتریان در حوزه امور مالی و RegTech شرکت می کند و اغلب در رویدادها و کنفرانس های برجسته صنعتی در رابطه با تخصص تخصص خود سخنرانی می کند. نیروانا همچنین یکی از اعضای بنیانگذار کمیته تاسیس شورای RegTech است.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *