شرمین رئیس گروه استراتژی سرمایه گذاری برای بخش مدیریت مصرف کننده و سرمایه گذاری و مدیر ارشد سرمایه گذاری برای مدیریت ثروت، مسئول تخصیص کلی دارایی استراتژیک و استراتژی سرمایه گذاری تاکتیکی است. شارمین در سال ۱۹۹۳ به عنوان شریک به گلدمن ساکس پیوست.

در گلدمن ساکس، ما معتقدیم پیشرفت کار همه است. به همین دلیل است که ما افراد، سرمایه و ایده های خود را متعهد می کنیم تا به مشتریان، سهامداران و جوامعی که به آنها خدمت می کنیم کمک کنیم تا رشد کنند.

گلدمن ساکس که در سال ۱۸۶۹ تأسیس شد، یک شرکت پیشرو در زمینه بانکداری، اوراق بهادار و مدیریت سرمایه گذاری جهانی است. دفتر مرکزی ما در نیویورک است و دفاتری در تمام مراکز مالی بزرگ در سراسر جهان دارد.

پیش از پیوستن به شرکت، شارمین در شرکت Fidelity Management Trust کار می کرد، جایی که او مدیر ارشد سرمایه گذاری برای تمام حساب های درآمد ثابت جداگانه و مشترک بود.

او یکی از اعضای هیئت امنای بیمارستان پرسبیتریان نیویورک و هیئت مشاوره جهانی دانشگاه هاروارد است. او عضو سابق هیئت امنا و رئیس سابق کمیته سرمایه گذاری مدرسه ترینیتی در شهر نیویورک است. شارمین دو کتاب، یکی در زمینه نمایه سازی اوراق قرضه و دیگری در مورد گاز طبیعی اوپک و همچنین مقالات متعددی در مورد مسائل مدیریت پرتفوی منتشر کرده است.

شرمین مدرک لیسانس خود را از دانشگاه پرینستون و مدرک کارشناسی ارشد را از دانشگاه استنفورد دریافت کرد.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *