کارافرین,مربی,طراح مهندسی و سخنران TEDx ساکن شهر San Diego در کالیفرنیا آمریکا

◾مدیر توسعه در HDSI

موسسه علوم دیتا که موسسه ای تحقیقاتی میان رشته ای مشترک در سن دیگو است که با استفاده از علم داده به توسعه روش ها و زیر ساخت های جدید و آموزش می پردازد.

◾بنیانگذار Via Saura

شرکت مشاوره در زمینه های برنامه های STEM (علم , فناوری,مهندسی و ریاضیات) , برنامه های مشارکت کارکنان و مستند سازی فرایند

◾از بنیانگذان Thinkabit Lab

که ازمایشگاه های STEM و Thinkabit را برای Qualcomm طراحی کرد.

◾بنیانگذار mylab در دانشگاه UC در سن دیگو

◾فارغ التحصیل از دانشگاه UC در رشته فیزیک مهندسی

اگر در زمینه طراحی تجربه های جالب و جذاب آموزشی به کمک نیاز دارید ، به من اطلاع دهید. من محیط و تجربه مهندسی را برای آزمایشگاه Qualcomm Thinkabit طراحی کردم ، داوطلب شدم و اولین سازنده را در UCSD تأسیس کردم ، داوطلب شدم که یک شبکه کارمندی از tinkerers در Qualcomm ایجاد کنم که پس از ترک ۵۰۰+ قوی بود و فقط برای سرگرمی یک لباس رباتیک طراحی کردم (که ویروسی شد) و تیمی از مهندسان و هنرمندان با استعداد را به سمت ساخت آن سوق داد.

قبل از پیوستن به کوالکام ، ساورا در UCSD کار می کرد و در آنجا برنامه myLab را ایجاد کرد تا شور و شوق مهندسی را برای جوانان K-12 ایجاد کند. مأموریت وی و برنامه myLab این بود که به مهندسان مشتاق فرصت می دهد تا ایده های خود را تحقیق کنند ، طراحی و اجرا کنند. معروف ترین پروژه ساورا به عنوان “پروژه کلاه های رباتیک” معروف شد که در آن دانش آموزان در هر سنی از میکروکنترلرهای آردوینو برای ایجاد کلاه های رباتیک استفاده می کنند که از طریق توسعه نرم افزار و سخت افزار حرکت می کنند ، روشن می شوند و فعال می شوند.

سارا مدرک کارشناسی خود را در رشته فیزیک مهندسی از دانشکده مهندسی UCSD Jacobs به دست آورد. در سال ۲۰۱۱ ، او در TEDx سن دیگو سخنرانی کرد و در آنجا تلاش خود را برای ایجاد شور و شوق در مهندسی و متنوع سازی زمینه های STEM به اشتراک گذاشت. در سال ۲۰۱۳ ، وی به عنوان یکی از “۱۰ کارمند نمونه برتر UCSD سال” معرفی شد و جایزه Athena Pinnacle را برای آموزش دریافت کرد.

نادری می گوید: «پدرم یک مهندس برق بود و توصیف او از این رشته فقط ایده کلیشه‌ای از مهندسی را در ذهن من تقویت می‌کرد.»

ادامه در قسمت مقالات سایت

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *