◾️مدیرعامل IgnitePost

این مجموعه به برندها کمک می کند لحظات جادویی را برای مشتریان خود خلق کنند. یادداشت‌های دست‌نویس واقعی ما با قلم و جوهر نویز دیجیتال را قطع می‌کنند تا مشتریان را دقیقاً در جایی که در سفرهای خرید خود هستند شگفت زده و خوشحال کنند.

◾️مدیرعامل اسبق TurnGram

◾️ بنیانگذار و مدیر اسبق مهندسی CoachUp

◾️فارغ التحصیل رشته علوم کامپیوتر از دانشگاه بوستون

رادمند به یافتن اپلیکیشنی کمک کرد که ورزشکاران را با مربیان خصوصی در رشته های ورزشی از بیسبال و بسکتبال گرفته تا اسکواش و ژیمناستیک مرتبط می کند. این شرکت تقریباً ۱۰ میلیون دلار سرمایه از شرکت هایی مانند General Catalyst Partners و Suffolk Equity Partners جمع آوری کرده است. رادمند در ابتدا مسئولیت ساخت و اداره بخش مهندسی شرکت را بر عهده داشت و اکنون بر توسعه ویژگی های محصول جدید نظارت دارد.

مدیر عامل IgnitePOST.com – IgnitePOST به برند ها کمک می کند لحظات جادویی را برای مشتریان خود ایجاد کنند. یادداشت‌های دست‌نویس قلم و جوهر واقعی ما نویز دیجیتال را قطع می‌کنند تا مشتریان را دقیقاً در جایی که در سفرهای خرید خود هستند شگفت زده و خوشحال کنند.

نرم‌افزار هوشمند ما برای تنظیم آسان با سیستم‌های موجود ادغام می‌شود و روباتیک ما در مقیاس وسیع با استفاده از قلم‌های توپی کار می‌کند تا به هر نت گرما بدهد. این ترکیب نرم‌افزارسخت‌افزار، لحظات کاملاً زمان‌بندی‌شده و دستکاری شده‌ای را ایجاد می‌کند که مشتریان را به سمت عمل سوق می‌دهد، همانطور که نرخ تبدیل بالاتر از میانگین صنعت ما نشان می‌دهد.

مسئول تنظیم چشم انداز و جهت کلی کسب و کار و همچنین توسعه اولیه محصول است.

ما به کسب‌وکارها اجازه می‌دهیم تا با مشتریان بالقوه یا مشتریان به روشی شخصی‌شده ارتباط برقرار کنند که ۳۰ برابر مؤثرتر از ایمیل و ۱۰ برابر بهتر از ایمیل مستقیم است.

قبل از IgnitePOST، من مدیرعامل و رئیس TurnGram.com بودم، یک سرویس دربان که عکس‌های شخصی و آثار هنری شما را به طور منظم و بدون دردسر به درب ورودی شما تحویل می‌دهد. ماموریت ما این است که

به عکس ها و آثار هنری در محیط فیزیکی شما اجازه دهیم تا با زندگی پرمشغله شما به روز بمانند تا دنیای شما لحظات خاص، شادی ها و دستاوردهای شما را در زمان واقعی به تصویر بکشد.

قبل از TurnGram، من بنیانگذار CoachUp، Inc. بودم. CoachUp پیشروترین شرکت مربیگری ورزشی در کشور است. ما ۱۵ میلیون دلار سرمایه سرمایه گذاری کردیم، برند پیشرو در رده را ساختیم، به اندازه کافی خوش شانس بودیم که با قهرمان و MVP 2X NBA استفان کری به عنوان سخنگوی اصلی خود شریک شدیم و در سال ۲۰۱۸ در فهرست Inc 5000 قرار گرفتیم.

به طور کلی، من یک مهندس با علاقه به فناوری جدید و همچنین کارآفرینی هستم. من کارم را با انجام کار تضمین کیفیت برای EMC، آزمایش CLI برای پلتفرم Symmetrix Storage شروع کردم. بعداً به سمت ایجاد نرم افزار معاملات مالی برای Lime Brokerage, LLC رفتم. پس از اینکه Lime توسط Wedbush Securities خریداری شد، برای راه اندازی CoachUp.com، یک بازار خصوصی ورزشی مربیگری، ترک کردم و از آن زمان تاکنون شرکت هایی در مراحل اولیه ایجاد کرده ام

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *