◾️عضو اسبق شورای فناوری Forbes

◾️از بنیانگذاران و مدیرعامل Cognetivity Neuroscience

پلت فرم مبتنی بر نرم افزار را برای ارزیابی سلامت روان به ثبت رسانده و آزمایشی کرده است. تشخیص زودهنگام و مدیریت اختلالات شناختی، از جمله زوال عقل، نوید دگرگونی زندگی مردم و شفاف سازی ارائه مدیریت مراقبت های بهداشتی بین المللی را می دهد. بخش تشخیص اولیه در حال به دست آوردن علاقه تجاری قابل توجهی است زیرا معیارهایی را به صنعت داروسازی در توسعه درمان های جدید ارائه می دهد. علاوه بر این، بازارهای غربالگری اولیه و نظارت خانگی مزایای اقتصادی قابل توجهی را برای پرداخت کنندگان ارائه می دهد.

◾️ رئیس اسبق انجمن دانشجویان کارآفرین دانشگاه Cambridge

کارآفرینان دانشگاه کمبریج یکی از موفق ترین مسابقات ایجاد کسب و کار توسط دانشجویان را در جهان برگزار می کنند. از سال ۱۹۹۹، ما بیش از ۵۰۰ هزار پوند جایزه به بیش از ۴۰ استارت آپ اهدا کرده ایم و شاهد بوده ایم که بسیاری از آنها به شرکت های موفق تبدیل شده اند.در مجموع این شرکت ها بیش از ۱۰۰ میلیون پوند سرمایه گذاری را تضمین کرده اند.

◾️فارغ‌التحصیل دکترای مهندسی از دانشگاه Cambridge

◾️فارغ‌التحصیل از دانشگاه صنعتی خواجه نصیر طوسی در رشته مهندسی مکانیک گرایش سیالات

◾️مهارت ها: تحقیقات،شبیه سازی،تجزیه‌وتحلیل‌ دیتا، آمار، علم مواد، استراتژی بازار، مدیریت تکنولوژی، فناوری نانو ، مدلسازی ریاضی، مدیریت پروژه، R&D،

سینا چالش های پیچیده را ساده می کند و راه های قانع کننده و مشارکتی را برای حل آنها ایجاد می کند. او علاوه بر نقش‌های اجرایی کسب‌ و کار، در زمینه‌های تحقیق، مدیریت محصول، و مشاوره فناوری (سلامت فناوری و فن‌تکنولوژی) نیز تجربه دارد.
سینا از سال ۲۰۱۰ عضو فعال کارآفرینان دانشگاه کمبریج (CUE) بوده و در سال های ۲۰۱۳-۲۰۱۴ ریاست انجمن را بر عهده داشته است. CUE موفق ترین انجمن دانشجویی کارآفرین در اروپا است (با تامین مالی بیش از ۶۰ استارت آپ به ارزش بیش از ۳۰۰ میلیون دلار، بیش از ۵۰۰ شغل تمام وقت ارائه می دهد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *