◾مدیر تولید در Carta

این شرکت در حال بازگشت به دفاتر در یک ظرفیت ترکیبی (با برخی تفاوت های ظریف بر اساس مکان): Tu/Th در دفتر و M/W/F از راه دور. ما همچنین از تعداد انگشت شماری از کارمندان کاملاً از راه دور پشتیبانی می کنیم. ما در حال جمع‌آوری بازخورد از کارمندان در مورد برنامه فعلی خود هستیم و کارمندان خود را تشویق می‌کنیم تا برای اقامت با منابع انسانی صحبت کنند.

◾ مدیر اسبق صندوق سهام در Gust

این مجموعه پلت فرم جهانی SaaS برای تأسیس، راه اندازی و سرمایه گذاری در شرکت های مقیاس پذیر و با رشد بالا است. ابزارهای آنلاین گاست به کارآفرینان کمک می کند تا شروع کنند، اجرا کنند و برای شرکت ها جمع آوری سرمایه کنند و جریان معامله و مدیریت روابط را برای سرمایه گذاران فراهم کنند. گاست به عنوان بزرگ‌ترین جامعه کارآفرینان و سرمایه‌گذاران در مراحل اولیه از ۱۹۱ کشور جهان، پیشگام صنعت همکاری سرمایه‌گذاری سهام بود و پلتفرم رسمی فدراسیون‌های سرمایه‌گذار فرشته پیشرو و شتاب‌دهنده‌های مخاطره‌آمیز در جهان است. بیش از ۵۰۰۰۰۰ استارت آپ قبلاً از Gust برای ارتباط با بیش از ۷۰۰۰۰ متخصص سرمایه گذاری استفاده کرده اند. Gust به مراکز آنلاین رسمی بزرگ‌ترین اکوسیستم‌های نوآوری جهان از جمله شهر نیویورک (Digital.NYC)، بوستون (StartHub.org) و لندن (Tech.London) قدرت می‌دهد.

◾ از بنیانگذاران VeeSee(که به #فروش رفت)

◾مدیر استراتژی و مالی اسبق Preferred Return

یک شرکت خدمات ارزشیابی مبتنی بر فناوری است که بر ارائه ارزیابی‌های مقرون به صرفه و اثبات‌شده حسابرسی در ۴ روز – نه ۴ هفته متمرکز شده است. ما فناوری می‌سازیم که ناکارآمدی‌ها را از بین می‌برد و دقت را تضمین می‌کند و تیم ما را قادر می‌سازد تا از تخصص خود برای استفاده بهتر برای مشتریانمان استفاده کند.

◾ مهارت ها : تجزیه و تحلیل مالی، ارزش گذاری، طرح ریزی سیستم های مالی

کیوان می گويد: ما دیوانه رضایت مشتری هستیم. ما ۱۰۰٪ ضمانت بازگشت پول، پاسخ های یک روزه، تبادل با مخاطبین فردی (شماره تلفن یا آدرس ایمیل) را ارائه می دهیم. وقتی مشتریان ما موضوعی را مطرح می‌کنند، آن‌ها را به چهار مقاله دیگر یا پرسش‌های متداول نشان نمی‌دهیم و نمی‌گوییم «برو آن را بفهم». ما آن را برای آنها مشخص می کنیم…

ادامه در قسمت مقالات سایت

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *