◾️ بنیانگذار Kaivani Wealth Strategies

این شرکت استراتژی‌های مالی با کیفیت و مزایای کارکنان را برای مشاغل و افراد فراهم می‌کند. شرکت محصولات متنوعی را ارائه می دهد که می تواند به شما کمک کند تعدادی از نیازهای بیمه و مالی خود را برآورده کنید، از جمله، اما نه محدود به بودجه دانشگاه، بازنشستگی، مدیریت هزینه ها برای دوره های طولانی مراقبت و استراتژی های درآمد مادام العمر.

◾️مشاور مالی Eagle Strategies

◾️ متخصص خدمات مالی NYLIFE Securities

پدرام کیوانی موسس و مدیر شرکت Kaivani Wealth Strategies, LLC است.وی در طول هفده سال زندگی حرفه ای خود، به عنوان نماینده مشاور سرمایه گذاری و برنامه ریز مالی خبره کار کرده است. پدرام از تبلور اهداف مالی مشتریان خود در حال حاضر و آینده از طریق شفافیت و فرآیندهای پالایش برای رفع نیازهای هر مشتری بهره می برد.

پدرام قبل از راه اندازی شرکت خود، در تجارت خانوادگی خود کار می کرد و در سال ۲۰۰۴ مدرک لیسانس مدیریت بازرگانی را از دانشگاه هیوستون گرفت.

پدرام بیرون از دفتر از گذراندن وقت با همسر و دو دخترش لذت می برد. آنها به عنوان یک خانواده از سفر، شنا و تماشای فیلم لذت می برند. پدرام همچنین از دوچرخه سواری و بازی فوتبال لذت می برد. او یکی از اعضای فعال کلیسا و جامعه محلی خود است

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *