آی وی پاسپورت پلتفرم سخت افزاری و نرم افزاری شارژ EV برای سازمان های هدفمند است. برندهای متعهد به پایداری به EVPassport تکیه می‌کنند تا بدون نیاز به اپلیکیشن، حساب کاربری یا موجودی شارژ، بی‌نظیرترین تجربه پرداخت را به مشتریان خود ارائه دهند تا هر وسیله نقلیه الکتریکی را شارژ کنند. و EVPassport تنها پلتفرمی است که با ارائه سخت‌افزار با برند سفارشی با نرم‌افزار مبتنی بر API که به راحتی با برنامه‌ها و خدمات موجود آنها یکپارچه می‌شود، تعامل مشتری را برای این شرکت‌ها افزایش می‌دهد.

◾️شریک تجاری Mendoza Ventures

◾️مدیرعامل اسبق و هم بنیانگذار Idealin LLC

◾️مدیر ارشد حسابداری سابق Oracle

◾️مهارت ها: فروش، کارآفرینی، بازاریابی، برنامه‌ریزی استراتژیک، سخنرانی، CRM ، SaaS و….

هومن شهیدی یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل EVPassport، اولین شرکت فناوری محور و پلتفرم سخت افزاری و نرم افزاری شارژ خودروهای الکتریکی است. هومن به طور گسترده ای به عنوان یک مبتکر و مبشر در صنعت شارژ EV(خودرو های برقی) در نظر گرفته می شود و به پیشروی اولین شبکه شارژ EV واقعاً قابل همکاری کمک کرد. هومن در مورد آینده زیرساخت های شارژ EV، تعامل با مشتری و انبوه سازی وسایل نقلیه الکتریکی، تخصص منحصر به فردی دارد. او یک سخنران صنعت، مشاور، مهمان تلویزیونی و نویسنده ای است که به دنبال آن است.

هر روز به من یادآوری می شود که ما در هیجان انگیزترین و دگرگون کننده ترین دوران تاریخ زندگی می کنیم. طلوع یک تقاطع جدید بین نوآوری کسب و کار و نوآوری محصول، خوب انجام دادن و خلق خوب. به همین دلیل است که من با افتخار گزارش می دهم که EVPassport یک تعهد سرمایه گذاری ۲۰۰ میلیون دلاری از Northleaf Capital Partners جمع آوری کرده است. داستان ما ابتدا به دلیل مشتریان، شرکا و سرمایه گذاران شگفت انگیز ما ممکن شد، اما فراتر از آن، ما بر روی متغیرهای ساده تمرکز کردیم. موفقیت مشتری، قابلیت اطمینان، امنیت و اعتماد. ما به ۳۵ ایالت، ۳ کشور گسترش یافتیم، به بیش از ۴۰۰ مشتری سازمانی خدمات رسانی می کنیم و مقیاس شبکه خود را به هزاران نفر تماشا کرده ایم. ما زیرساخت جدیدی را به عنوان یک پلتفرم خدماتی توسعه دادیم که موانع پذیرش خودروهای الکتریکی را از بین برده و مشتریان را با راه‌حل‌های ابری یکپارچه خود توانمند می‌سازد، و این فقط شروع است. من مفتخرم و متواضع هستم که بخشی از این موفقیت و سفر باشم، اما کار سخت و سرگرمی تازه شروع شده است. از همه کسانی که در رسیدن ما به اینجا نقش داشتند متشکرم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *