مهاجرت به یک کشور خارجی شجاعت باورنکردنی می خواهد ، اما رسیدن به تنهایی کاملاً چیز دیگری است. با وجود این چالش ، نیکی طاهری پس از بزرگ شدن در ایران در دوران سخت ، تصمیم گرفت که جابجایی تنها راه برای دستیابی به آینده ای موفق است. او به امید یافتن آینده خود به آمریکا آمد ، سرانجامی که در نهایت در قدیمی ترین رویای آمریکایی ، مالکیت مشاغل کوچک کشف کرد.

طاهری با تغییرات عمده اجتماعی و فرهنگی، تحصیلات خود را در دانشگاه نیوجرسی سیتی با تحصیل در زمینه #ارتباطات عمومی، طراحی و فناوری – پلی بین هنرهای زیبا و گرافیک کامپیوتری – به پایان رساند.

طاهری در دوران دانشجویی با صاحب یک شرکت تابلو سازی محلی ملاقات کرد. او اولین کار خود را در صنعت به طاهری داد و یک #مربی ارزشمند شد. طاهری تحت سرپرستی خود ، حواشی و نکات زیادی را در ساخت و #طراحی_تابلو آموخت. اما این راهنمایی و دستورالعمل او در ساخت سایبان و سازه بود که به ویژه چشم را باز کرد و در نهایت او را به یک متخصص در این زمینه تبدیل کرد.

پس از فارغ التحصیلی ، طاهری به عنوان کارآموز و کار آزاد به این کار ادامه داد. با این حال ، او به زودی به فکر افتتاح مغازه تولید تابلوی خود افتاد. با وجود چند راه برای او ، او داشتن یک #تجارت را تنها گزینه ای دانست که در آن تجربه ، استعداد و مربی برای کمک به رشد کسب و کار وجود داشت – اما #کارآفرینی مزایای دیگری نیز برای طاهری داشت.

طاهری می گوید :”چه کسی نمی خواهد رئیس خود باشد؟” . “ممکن است اعصاب خرد کننده باشد ، به ویژه در ابتدا. اما در عین حال می تواند بسیار لذت بخش و باشد. ”

راه اندازی یک کسب_و_کار هرگز آسان نیست ، به ویژه هنگامی که شما مسئول همه چیز هستید ، از شبکه گرفته تا مدیریت منابع. طاهری به جای ناامید شدن ، فرصتی را برای معرفی دیدگاه و خلاقیت منحصر به فرد خود به صنعت دانست و تجربه ای منحصر به فرد برای مشتریان خود ایجاد کرد. در سال ۲۰۰۰ ، او علائم پارسا Parsa Signs را ​​باز کرد.

تا سال ۲۰۱۸ ، Parsa Signs نزدیک به ۲۰ سال موفق به عنوان یک تجارت کوچک بود. طاهری و شوهرش ، برندن دوئن (که در سال ۲۰۰۸ در مغازه به او ملحق شد) ، تصمیم گرفتند گزینه هایی را برای توسعه مشاغل بررسی کنند. در کنوانسیون امضای اورلاندو در مارس ۲۰۱۸ ، آنها با تیم شعبه FASTSIGNS ملاقات کردند.

ادامه در قسمت مقالات سایت

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *