◾️بنیانگذار Ahouraian Law

خدمات کامل وکیل شرکتی و سرگرمی به مشتریان در صنایع سرگرمی و رسانه کمک می کند. تخصص میترا در زمینه حقوقی فیلم، تلویزیون، موسیقی، کتاب و تولید است. او به عنوان یکی از ۳ درصد از وکلای برتر در کالیفرنیا انتخاب شده است و ۴ سال متوالی به او نشان Super Lawyer اعطا شده است. میترا به وال استریت ژورنال و هیپ هالیوود با تجزیه و تحلیل حقوقی خود از پرونده های حقوقی سرگرمی در رسانه ها مشاوره می دهد. علاوه بر این، او یک دوره آموزشی در Entertainment Business Essentials برای مدرسه فیلم لس آنجلس ایجاد کرد که او همچنین تدریس می کند.

میترا اهوراییان، بنیانگذار و وکیل اصلی در Ahouraian Law، یک شرکت حقوقی شرکتی و سرگرمی با خدمات کامل مستقر در لس آنجلس، کالیفرنیا است. او به خاطر شخصیت خاص و تکنیک هوشمندش برای شفاف کردن و قابل درک کردن مسائل حقوقی برای مشتریانش، و در عین حال ارائه استراتژی های موثر و خلاقانه ای که به نتیجه می رسد، مشهور است. او نماینده برخی از برجسته‌ترین بازیگران، نویسندگان، کارگردانان، تهیه‌کنندگان، مدل‌ها، تأثیرگذاران، سرمایه‌گذاران، و وام‌دهندگان در هالیوود، نیویورک و غیره است و به ایجاد روابط نزدیک و بلندمدت با مشتریان افتخار می‌کند.

تجربه گسترده میترا شامل مذاکره و تهیه پیش نویس فیلم، تلویزیون، موسیقی و معاملات کتاب است. شرکت او، حقوق اهوراییان، در مالکیت معنوی، حقوق سرگرمی، و مذاکره و ساختار قراردادهای هنرمندان و تولید برای همه رسانه ها تخصص دارد. علاوه بر این، آنها در مورد تمام جنبه های توسعه فیلم و تلویزیون، تامین مالی، تولید و توزیع، از ابتدا تا انتها مشاوره می دهند. تخصص های دیگر عبارتند از قانون شرکت، دعوی قضایی، تایید حقوق، صدور مجوز، حق چاپ، و علائم تجاری.

پس از اخذ مدرک حقوق، میترا حرفه حقوقی خود را با شرکت‌های مشهور جهانی آغاز کرد و پیش از آن که به بخش سرگرمی منشعب شود، بنیادی را در زمینه دعاوی تجاری، مالکیت معنوی و حقوق شرکت ایجاد کرد. او همچنین در امور حقوقی در MTV کار کرد، در ادغام دو شرکت بزرگ ضبط کار کرد، و به عنوان وکیل چندین مورد نقض قرارداد و حق چاپ شامل هنرمندان، استودیوهای بزرگ و شرکت های ضبط فعالیت کرد. او همچنین به‌عنوان مشاور عمومی ناشر مستقل کتاب فینیکس بوکز خدمت کرد، که برای آن صدها قرارداد انتشاراتی برای نویسندگانی از جمله لری کینگ، کارل راینر، رابرت ایوانز، بیل ماهر، جین سیمونز، جیم مورت مجری CNN و فرماندار سابق جنجالی ایلینویز تنظیم کرد. راد بلاگویویچ، از جمله.
او همچنین یک شرکت توسعه هنرمندان را تأسیس کرد که هنرمندان را مولتی پلاتین کرد.

میترا دارای مدرک تحصیلی از UCLA و Loyola Law School، با تخصص از UCLA در مطالعات سرگرمی و تأکید بر تجارت و امور حقوقی است. او یک دوره آموزشی در Entertainment Business Essentials برای مدرسه فیلم لس آنجلس ایجاد کرد و تدریس کرد.

هدف میترا این است که قانون را بیشتر در دسترس دیگران قرار دهد، به همین دلیل است که از زمانی که برای اشتراک گذاری اطلاعات مفید از طریق کانال های یوتیوب و اینستاگرام خود صرف می کند، افتخار می کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *