◾️عضو اسبق شورای کسب و کار Forbes

◾️مدیرعامل TAS

تاس یک شرکت توسعه نوآور است که بر توسعه های شهری تمرکز دارد. ما پروژه‌های با کاربرد ترکیبی را در GTA توسعه می‌دهیم. رویکرد ما بر پایه چهار ستون پایداری (r) ما استوار است و تضمین می کند که هر یک از پروژه های ما محرک های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و زیست محیطی را که بر محله ها و جوامعی که در آن می سازیم تأثیر می گذارد، شناسایی کرده و به آنها پاسخ می دهد. ما نقش خود را به عنوان سازندگان شهر می شناسیم و اطمینان می دهیم که به رشد مثبت شهرمان کمک می کنیم. ما املاک را در محله‌های نوظهور شناسایی، خریداری و توسعه می‌دهیم و در یک فرآیند مشارکتی با سهامداران خود شرکت می‌کنیم. موفقیت ما ریشه در قدرت و همکاری اعضای تیم ما دارد.

◾️عضو هیئت مدیره شرکت های The Bentway، Art gallery of toronto، Waterfront Toronto،ArtScape

◾️فارغ‌التحصیل از دانشگاه Waterloo در رشته مهندسی معماری

◾️مهارت ها: برنامه ریزی شهری، طراحی شهری، طراحی پایدار، برنامه ریزی جامع و …

مازیار مرتضوی رئیس و مدیرعامل TAS است، یک شرکت تأثیرگذار غیر متعارف که از املاک و مستغلات به عنوان ابزاری برای هدایت سود و ابزارهای تامین مالی هدف برای صنعت ساختمان استفاده می کند.

مازیار تکامل تاس را در طول ۲۰ سال گذشته با تمرکز بر همسویی عمیق هدف و سود رهبری کرده است. او عمیقاً متعهد است که قفل برابری را در بین همه سهامداران جامعه باز کند و تکامل سرمایه را به عنوان ابزاری برای ایجاد انعطاف پذیری طولانی مدت رهبری کند. تعهد مازیار به استفاده از سرمایه برای ایجاد تأثیر، همراه با افزایش سودآوری از طریق تعامل عمیق، TAS را به عنوان یک رهبر در توسعه املاک و مستغلات متمرکز بر جامعه قرار داده است. کتاب بازی او ساده است، اشتیاق خود را در هر کاری که انجام می دهید زنده کنید.

مازیار به عنوان رئیس The Bentway، معتمد در گالری هنری انتاریو و در سراسر شبکه YPO فعال و درگیر جامعه است.

انکس زمین بازی مورد علاقه من است، تنوع آن چیزی است که شهر و کشور ما را منحصر به فرد می کند

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *