مدیرعامل و بنیانگذار Masimo

پالس اکسیمتری یکی از متداول ترین فناوری های مانیتورینگ در مراقبت های بهداشتی است. Masimo یک فناوری پالس اکسیمتری به نام فناوری استخراج سیگنال (SET) می‌سازد که اولین فناوری پالس اکسیمتری است که به طور قابل اعتمادی حرکت از طریق و شرایط پرفیوژن پایین را اندازه‌گیری می‌کند.

از زمان معرفی آن در سال ۱۹۹۵، پالس اکسیمتری Masimo SET در بیش از ۱۰۰ مطالعه مستقل و عینی، از سایر فناوری‌های پالس اکسیمتری بهتر عمل کرده و حساسیت و ویژگی را افزایش داده است. Masimo SET به پزشکان کمک می کند تا رتینوپاتی شدید نارس (ROP) را در نوزادان کاهش دهند و غربالگری بیماری مادرزادی قلبی (CCHD) را در نوزادان بهبود بخشند. تا به امروز [چه زمانی؟]، ده مطالعه غربالگری CCHD منتشر شده، همه با نتایج مثبت و نشان دهنده بیش از ۳۰۰۰۰۰ نوزاد، از جمله بزرگترین مطالعه CCHD، از Masimo SET استفاده کرده اند.[۱۴] علاوه بر این، هنگامی که برای نظارت مستمر با سیستم نظارت بر بیمار استفاده می‌شود، Masimo SET فعال‌سازی تیم واکنش سریع، انتقال ICU و هزینه‌ها را کاهش می‌دهد.

مدیرعامل و بنیانگذار Cercacor

در Cercacor، ما معتقدیم که کشف هرگز پایان نمی یابد. این انگیزه بی امان برای انجام بهتر، بهتر فکر کردن، عملکرد بهتر، و غیرممکن کردن، ممکن، اساس محصولات و فناوری نوآورانه ما است. ما مشکل گشا و کاشف بی امان هستیم. ما مشتاق ایجاد ابزارهای ساده ای هستیم که افراد را به اطلاعاتی که می توانند برای تصمیم گیری سالم تر استفاده کنند، متصل می کند. مانند افرادی که از محصولات ما استفاده می‌کنند، ما دائماً سؤال می‌پرسیم، به دنبال پاسخ می‌گردیم و راه‌های بهتری برای کمک به افراد روزمره برای دستیابی به چیزهای خارق‌العاده پیدا می‌کنیم.

عضو هیات مدیره انجمن ساخت تجهیزات پزشکی آمریکا

لیسانس مهندسی و کارشناسی ارشد مهندسی از دانشگاه ایالتی سن دیگو

جو کیانی در شیراز متولد شد و در سن ۹ سالگی به آمریکا مهاجرت کرد.پدر کیانی مهندس و مادرش پرستار بود.علیرغم اینکه در زمان ورود به ایالات متحده بیش از سه کلمه به زبان انگلیسی صحبت نمی کرد، اما در سن ۱۵ سالگی از دبیرستان فارغ التحصیل شد و در سن ۲۲ سالگی، مدرک لیسانس (B.S.E.E) و فوق لیسانس (M.S.E.E) خود را کسب کرده بود. در مهندسی برق از دانشگاه ایالتی سن دیگو. SDSU بعداً با قدردانی از دستاوردها و موفقیت‌های کیانی، جایزه مونتی کالج مهندسی در سال ۲۰۰۵ را مورد تقدیر قرار داد.

کیانی شرکت فناوری پزشکی Masimo را در سال ۱۹۸۹ تأسیس کرد و بعداً توسط شریک محمد دیاب به او پیوست. این شرکت اکنون به صورت عمومی معامله می شود و بیش از ۵۳۰۰ نفر در سراسر جهان استخدام می کند.کیانی در بیش از ۵۰۰ پتنت یا درخواست ثبت اختراع برای پردازش سیگنال پیشرفته، حسگرهای نوری و فناوری های پوشیدنی به عنوان مخترع فهرست شده است. پالس اکسیمتری Masimo برای نظارت بر بیش از ۲۰۰ میلیون بیمار در سال استفاده می شودو پالس اکسی متری اولیه در ۹ بیمارستان از ۱۰ بیمارستان برتر فهرست شده در فهرست افتخاری بهترین بیمارستان ها در اخبار و گزارش جهانی ۲۰۲۰-۲۱ ایالات متحده است.در سال ۲۰۱۱، فوربز ماسیمو را در فهرست ۲۰ شرکت عمومی برتر خود با درآمد کمتر از یک میلیارد دلار، بر اساس رشد درآمد، رشد فروش و بازده حقوق صاحبان سهام، معرفی کرد.

در سال ۲۰۰۲، کیانی برای مقاله ای در نیویورک تایمز با عنوان “میانجی پزشکی” که بر روی عملکرد سازمان های خرید گروهی (GPOs) و تامین کنندگان پزشکی غالب تمرکز داشت، مصاحبه کرد. این مقاله با مجموعه ای از ۱۸ داستان اضافی نیویورک تایمز در مورد GPOها طی دو سال آینده دنبال شد. پس از انتشار مقاله تایمز، کمیته فرعی مجلس سنای ایالات متحده در مورد ضد انحصار، سیاست رقابت و حقوق مصرف کننده، چهار جلسه استماع در مورد این اقدامات برگزار کرد که در آن کیانی دو بار شهادت داد. تلاش‌های کیانی باعث شد که رسانه‌ها Masimo را «فرزند پوستر تولیدکنندگان دستگاه‌های پزشکی کوچک» بخوانند و مشاهده کنند که کیانی «تقریباً به‌تنهایی بحث کینه‌توزانه را در مورد نقش ادعایی صنعت GPO در قفل کردن فناوری‌های نوآورانه از بازار به راه انداخت».

کیانی در تلاش برای اصلاح مراقبت های بهداشتی ایالات متحده و تشویق نوآوری های پزشکی فعال است. در سال ۲۰۱۰، کیانی و ماسیمو ۱۰ میلیون دلار بودجه برای ایجاد بنیاد ماسیمو برای اخلاق، نوآوری و رقابت در مراقبت های بهداشتی ارائه کردند، که به تشویق و ترویج فعالیت هایی اختصاص داده شده است که ایمنی بیمار را بهبود می بخشد و مراقبت های بهداشتی پیشرفته را در سراسر جهان ارائه می کند. بنیاد Masimo از تحقیقات شخص ثالث، ابتکارات توسعه و مطالعات بالینی با تأکید بر پروژه‌های تحول‌آفرین که به دنبال افزایش واقعی ایمنی و نتایج بیمار هستند، پشتیبانی می‌کند.یعنی کمک به ایجاد جهانی عاری از بیماری، بیماری و غیرانسانی.

در سال ۲۰۱۲، کیانی به دلیل نشان دادن تعهد و چشم انداز در انقلابی کردن صنعت مراقبت های بهداشتی از طریق ایجاد و تجاری سازی فناوری های نوآورانه نظارت بر بیمار غیرتهاجمی، به عنوان کارآفرین ملی سال Ernst & Young انتخاب شد.

در سپتامبر ۲۰۱۳، کیانی در کمیته بهداشت، آموزش، کار و بازنشستگی سنا حاضر شد و پنج گام را برای کمک به ریشه‌کن کردن مرگ و میر بیماران قابل پیشگیری ارائه کرد. در آن سال، او همچنین بنیاد جنبش ایمنی بیمار را با حمایت بنیاد ماسیمو تأسیس کرد. بیش از ۲۰۰۰۰۰ مرگ بیمار قابل پیشگیری هر سال در بیمارستان‌های ایالات متحده رخ می‌دهد. جنبش ایمنی بیمار متعهد است که این مرگ و میرها را تا سال ۲۰۳۰ به صفر برساند. این بنیاد همچنین اجلاس سالانه ایمنی، علم و فناوری بیمار را با محوریت اقدام برگزار می کند. در سال ۲۰۱۷، در پنجمین اجلاس سالانه خود، بنیاد جنبش ایمنی بیمار اعلام کرد که تقریباً ۷۰۰۰۰ زندگی نجات یافته است و بیش از ۶۹ شرکت فناوری مراقبت های بهداشتی متعهد شده اند که داده های خود را به اشتراک بگذارند و به ایجاد اکوسیستمی برای مهندسان کمک کنند تا الگوریتم های پیش بینی را توسعه دهند که می تواند به نجات کمک کند. زندگی حتی بیشتر در سال ۲۰۲۰، بنیاد جنبش ایمنی بیمار یک کمک مالی ۵ میلیون دلاری پنج ساله از بنیاد ماسیمو برای کمک به پیشبرد مأموریت و تسریع تلاش هایش دریافت کرد.

در سال ۲۰۱۴، کیانی توسط بررسی بیمارستان بکر به عنوان یکی از ۵۰ متخصص پیشرو در زمینه ایمنی بیمار معرفی شد. کیانی تنها کارشناس ایمنی بیمار نام داشت که مدیر عامل شرکت فناوری پزشکی نیز می باشد. کیانی متعاقباً در فهرست ۵۰ کارشناس برتر ایمنی بیمار در سال‌های ۲۰۱۵، ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ شناخته شد.
در سال ۲۰۱۶، جو بایدن، معاون رئیس جمهور وقت، از کیانی خواسته شد تا تیمی از محققان و متخصصان سرطان را برای کمک به طرح “مهتاب سرطان” که اولین بار توسط پرزیدنت اوباما در ژانویه ۲۰۱۶ در سخنرانی وضعیت اتحادیه اعلام شد، تشکیل دهد. تسریع در درمان سرطان و در نهایت ریشه کن کردن سرطان.
در سال ۲۰۱۷، دکترای افتخاری علوم توسط دانشگاه چپمن به کیانی اعطا شد. به دنبال آن دو مدرک افتخاری دیگر به دست آمد: در سال ۲۰۱۹، کیانی به عضویت افتخاری آکادمی جراحی مکزیک درآمد، و در سال ۲۰۲، مدرک دکترای افتخاری علوم از دانشگاه ایالتی سن دیگو (SDSU) به او اعطا شد. در ابتدا قرار بود در سال ۲۰۲۰ اعطا شود اما به دلیل بیماری همه گیر به تعویق افتاد.
در سال ۲۰۱۸، بنیاد آموزش صاحبان مالکیت فکری (IPOEF) اولین جایزه قهرمان IP را به دلیل «پیشروی فوق‌العاده در حمایت از ارزش مالکیت معنوی در پیشرفت نوآوری» از کیانی تجلیل کرد.
در سال ۲۰۱۹، کیانی کار خود را در هیئت مشاوران دانشگاه کالیفرنیا در ایروین (UCI) کالج علوم بهداشت سوزان و هنری ساموئلی آغاز کرد..
در سال ۲۰۲۰، کیانی توسط انجمن نوزادان ایبرو-آمریکایی (SIBEN) با جایزه بهبود سلامت نوزادان در آمریکای لاتین تجلیل شد. او همچنین یک جایزه بشردوستانه شهر امید را دریافت کرد، اگرچه جشن ارائه «بیایید درباره سرطان صریح باشیم» به دلیل همه‌گیری به تعویق افتاد.
در سال ۲۰۲۰، کیانی به کریس ایوانز و مارک کاسن در ایجاد یک نقطه شروع، یک پلتفرم تعامل مدنی مبتنی بر ویدئو که مأموریت آن ایجاد کانال ارتباطی و ارتباطی دو حزبی بین آمریکایی‌ها و مقامات منتخب آنها است، با هدف ایجاد یک بستر آگاه‌تر پیوست. رای دهندگان.
در سال ۲۰۲۱، کیانی به عنوان عضو هیئت امنای مؤسسه فناوری کالیفرنیا (Caltech)، هیئت مشاوران مرکز کارتر، و رئیس کمیته کیفیت هیئت مدیره بیمارستان کودکان اورنج مشغول به کار شد. شهرستان (CHOC).
در سپتامبر ۲۰۲۱، کیانی توسط جو بایدن، رئیس جمهور، به عضویت شورای مشاوران رئیس جمهور در علم و فناوری (PCAST) منصوب شد.

در سال ۲۰۲۲، تحت مدیریت کیانی، Masimo برندهای صوتی برتر Bowers & Wilkins، Denon، Polk Audio، Marantz، Definitive Technology، Classé و Boston Acoustics را خریداری کرد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *