آقای میرباقری که به آقای آدره(آدرنالین) نیز معروف است بنیانگذار مالک و مدیرعامل شرکت A&R  می باشد. وی عضو انجمن ملی استعدادهای ویژه (NODET) است. او کارشناسی خود را در رشته مهندسی عمران و کارشناسی ارشد خود را در رشته مدیریت کسب و کار (MBA) اخذ نموده است و مدرک حرفه ای زبان انگلیسی خود را از CSUS در کالیفرنیای آمریکا دریافت کرده است.

آقای میرباقری به مدت ۱۰ سال مدیر و استراتژیست کسب و کار بوده است. او همچنین به مدت ۷ سال مدیر بازار و سخنران انگیزشی بوده است. وی از سال ۲۰۱۴ تاکنون مدیر بازاریابی و استراتژیست گروه موسیقی MARYAMA در لس آنجلس بوده است.کارگردانی تلویزیون – نویسندگی – تولید کنندگی در صنعت موسیقی – همراهی با هنرمندان موسیقی الکترونیک – کارآفرینی – تحلیلگری و برگزاری موسیقی الکترونیک و کارآموزی روانشناسی و جامعه شناسی از هنرهای دیگری است که این هنرمند در کارنامه خود دارد.

مهندس پارسا میرباقری

تولد در ایران و زندگی در آمریکا آقای میرباقری را به یک فرد ایده آل گرا با بالاترین استانداردها و اهداف تبدیل کرده است. او باتوجه به امکانات کم و پتانسیل بالای خاورمیانه با کمک خئاهر آهنگساز و تولید کننده موسیقی خود در آمریکا جنبشی را پایه گذاری کرد که تنها در عرض پانزده ماه توانست تیمی از بهترین هنرمندان را گرد هم آورد

.داشتن تحصیلات بالا در بیزنس و روانشناسی و همچنین تجارب چندین ساله در بازاریابی و انگیزه بخشی به استعدادهای جوان در کنار سالها مدیریت استراتژیک کسب و کار و مهمتر از همه رویاپرداز بودن وی را بسوی دستیابی به اهداف کوچکتر خود و در نهایت آغاز یک تحول برای تغییر تاریخی صنعت موسیقی الکترونیک در منطقه خاورمیانه سوق داده است. هدف او حمایت و پشتیبانی مالی از استعدادهای جوان و خلق شگفتی های بزرگ با کمک اعضای بی نظیر تیم آدرنالین در آینده نزدیک است. این اهداف در حال تحقق هستند.

مهندس پارسا میرباقری

وبسایت : WWW.ADRENALINERECORD.COM
اینستاگرام : PARSA.MIRBAGHERI_OFFICIAL@

انتشار مطالب فوق با هماهنگی با آقای مهندس میرباقری صورت گرفته است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *