کارآفرین , وکیل , سخنران , سرمایه گذار , شخصیت رسانه ای و مدیر تولید

از بنیانگذاران Iam a voter (جنبش بی طرف با هدف ایجاد یک دگرگونی فرهنگی حول محور رای دهی و مشارکت مدنی)

از میزبانان پادکست Dissenters (برنامه صوتی با همکاری Dear Media مصاحبه کننده با شخصیت های مشهور از جمله هیلاری کلینتون , سوفی بوش و …)

معاون اسبق کمپانی مد و رسانه Rachel Zoe(کالکشن لباس زنانه)

سفیر ارشد برند و مدیر تولید EBTH(پلتفرم فروش لوازم آنتیک هنری و جواهرات و کلکسیون ها) که در زمان حضورش در تیم مدیریتی سرمایه ۸۴٫۵ میلیون دلاری جذب گردید.

بنیانگذار Learning Series

مدیر تولید پروژه شوی تلویزیونی برای HGTV

مشاور برند در Matte Brand Labs

منتخب ژورنال Los Angeles Business در سال ۲۰۱۶ بعنوان زن تاثیرگذار

فارغ التحصیل از دانشگاه USC Gould School Of Law در رشته حقوق

فارغ التحصیل از دانشگاه California در رشته علوم سیاسی و روابط بین الملل

ماندانا دیانی در تهران متولد شد و سپس به آمریکا مهاجرت کرد و در انجا مدرک کارشناسی خود را در رشته علوم سیاسی و روابط بین الملل از دانشگاه کالیفرنیا اخذ کرد و سپس از دانشکده حقوق فارغ التحصیل گردید.او مدتی را در شرکت بین المللی  Paul Hastings به کار مشغول بود پیش از آنکه آنجا را برای کاری با سمت کارمند بازرگانی ترک کند.

دیانی در سال گذشته میلادی(۲۰۲۰) یکی از مجریان برنامه پادکست Dissenters بود و در همان سال در Rachel Zoe فعالیت داشت. او اخیرا سفیر ارشد برند Everything But The House شد که پیش تر و در سال ۲۰۱۵ به آنجا ملحق شده بود تا پروژه برندینگ مجدد و تیم سازی بهبود و توسعه تیمسازی تجربه مشتریان آن را به پیش ببرند , یک برند جامع ایجاد کنند, کسب و کار را توسعه داده  و توجه جهانی را در سطح عمومی به آن برند جلب کنند .دیانی در آنجا استراتژی برند شرکت , بازاریابی , شرکا , کارهای اجرایی , مراودات تجاری , ارتباطات بین المللی و پروژه های در دست تعریف و راه اندازی  را بازبینی کرد. او در مقطعی در تیم رهبری شرکت که موفق به جذب ۸۴٫۵ میلیون دلار سرماه شدند نیز حضور داشت و کار تولی پروژه تلیویزیونی آن را نیز بر عهده گرفت.

دیانی با یک فهرست پر از ارتباطات زندگی پیشین خود به عنوان یک وکیل، یک نماینده مستعد و یک متخصص برند، شروع به ملاقات با سناتورها و نمایندگان مجلس کرد و از آن‌ها پرسید که چگونه می‌تواند خدمت کند. اما هر بار، با یک پاسخ مواجه می‌شد: اگر ایجاد یک تغییر طولانی مدت و سیستماتیک واقعاً هدف بود، همه چیز به مشارکت بیشتر رای دهندگان ختم می‌شد.»

او می‌گوید: «دیدن تفرقه در کشورمان واقعاً برایم دلخراش بود. در واقع فکر می‌کنم مهاجران برخی از میهن پرستان کشور ما هستند، زیرا ما می‌دانیم که چقدر خوش‌شانس هستیم که اینجا هستیم، و از بودن در اینجا بسیار شکرگزار هستیم، بنابراین من بسیار دلشکسته بودم و می‌خواستم به طریقی وارد عمل شوم، اما واقعا نمی‌دانستم چطور؟»

ادامه در سایت فوربز فارسی

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *