هنرمند بصری و نیکوکار

از بنیانگذاران Merage Foundation(بنیاد معراج)

بنیانگذار Black Cube (سازمانی که با هنرمندان برای برپایی نمایشگاه ها در مکان های غیرمنتظره و در عین حال کمک به هنرمندان برای پیشرفت حرفه ای خودهمکاری می کند)

بنیادهای Merage یک کنسرسیوم از سازمان های غیر انتفاعی اعطا کننده و فعال است که نماینده سه نسل از خانواده دیوید و لورا مرج است. سرمایه گذاری های بشردوستانه ما بر تغییرات اجتماعی متمرکز شده و منجر به بهبود کیفیت و شرایط زندگی کودکان ، خانواده ها و جوامع می شود. میراث Merage نشان دهنده تعهد قوی به جوامع ، میراث یهودی و خانواده آنها است. خانواده اعتقاد عمیقی به پس دادن و به اشتراک گذاشتن قدرت ، دانش و منابع خود برای بهبود زندگی دیگران دارند. دیوید و لورا به عنوان نیکوکاران سرمایه گذاری از منابع بنیاد خود برای راه اندازی RedLine ، Early Learning Ventures ، Equitas Project و Black Cube استفاده کردند. آنها همچنین به همراه کاترین مرج ، بنیاد Merage Israel را راه اندازی کردند ، که بیش از ۲۰ سال است به طور فعال برای افزایش سطح رفاه تلاش می کند.

لورا معراج یک هنرمند و نیکوکار موفق است که هر روز بر ابتکارات زندگی هزاران نفر تأثیر می گذارد. سخاوتمندی لورا تأثیر عمیقی بر چشم انداز هنر و فرهنگ دنور گذاشته است ، از جمله راه اندازی مرکز هنرهای معاصر RedLine در سال ۲۰۰۸ ، آزمایشگاه هنری شهری که آموزش و تعامل بین هنرمندان و جوامع را برای ایجاد تغییرات مثبت اجتماعی تقویت می کند. با شکوفایی RedLine در دهه گذشته ، لورا یک غیر انتفاعی پویا را در نظر گرفت و در سال ۲۰۱۵ Black Cube را تأسیس کرد ، یک موزه هنرهای تجربی غیر انتفاعی که به صورت عشایری فعالیت می کند و هدف آن پرورش خودکفایی هنرمندان و الهام بخشیدن به مردم برای تجربه هنر معاصر فراتر از رنگ سفید سنتی است. دیوارهای موزه و گالری لورا تخصص هنری و تجاری خود را برای این سازمان ها به ارمغان می آورد و رهبری استراتژیک را در ابتکارات آموزش بنیادی دیوید و لورا مراژ در دوران کودکی و ابتکارات زندگی یهودیان ارائه می دهد. لورا در هیئت مدیره دانشگاه تل آویو خدمت می کند و یکی از اعضای هیئت مدیره برجسته لیگ مبارزه با افترا است.

او یک نیکوکار و هنرمند بینشی است که دیوارهایی را که ما را در دنیای هنر و فراتر از آن تقسیم می کند ، خراب می کند. وی پس از چندین دهه فعالیت به عنوان یک هنرمند موفق ، بنیاد دیوید و لورا معراج را بنیان نهاد تا از طریق خیرخواهی سرمایه گذاری ، فرصتی برای نسل های آینده ایجاد کند ، مدلی با دید بلندمدت برای سرمایه گذاری برای حل بزرگترین مشکلات جامعه. کار او ابتکارات ، سازمانها و ایده هایی را تربیت می کند که جامعه را تربیت کرده و به آنها انگیزه می دهد تا به سمت آینده ای عادلانه برای همه حرکت کنند.

لورا معراج می گوید :من ابتدا به لطف دو معلم هنری شگفت انگیز مسیر خود را در دبیرستان درک کردم. تا آن زمان ، من نمی دانستم که دنبال کردن هنر می تواند راهی برای من باشد و من واقعاً به درس های دیگر مدرسه علاقه نداشتم. از طریق هنر ، متوجه شدم کار و شادی متقابل نیستند. این زمانی بود که من در سن پانزده سالگی از ایران به ایالات متحده نقل مکان کردم. از فرهنگی که در آن ابراز احساسات ، به ویژه در مورد زنان ، مورد انتقاد قرار گرفته بود ، هنر راهی بود که می توانستم خود را به گونه ای بیان کنم که هرگز تصور نمی کردم…ادامه در قسمت مقالات سایت

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *