کارآفرین,سرمایه گذار ناجی,مشاور استارتاپی و نویسنده مقاله

◾مشاور شورای فناوری در The Markkula Center for Applied Ethics در دانشگاه سانتا کلارا

◾بنیانگذار و مدیرعامل اسبق Node.ai

Node کاربران برنامه های تجاری را قادر می سازد تا آینده را ببینند. نود با استفاده از فناوری شهود هوش مصنوعی اولین پلتفرم افقی است که با هدف تأمین نتایج قابل پیش بینی کسب و کار متمرکز شده است ، که شرکت ها می توانند بسرعت و بصورت یکپارچه, بدون سرمایه گذاری سالیان متمادی و میلیون ها دلار در آزمایش های خطرناک ,پیش بینی های پیشرفته را درخصوص برنامه های داخلی و اپلیکیشن های داخلی  بسازند. برنامه های کاربردی با استفاده از Node می توانند پیش بینی هایی را ایجاد کنند که کاربران را قادر می سازد ارتباطات و تصمیمات هوشمندانه تری در مورد نحوه تعامل با مشتریان ، کارمندان ، سرمایه گذاران و شرکا برقرار کنند. Node توسط جوانترین کارمند گوگل ، فالون فاطمی ، تأسیس شد و تیم معروف فناوری آن شامل پدرخوانده جستجو ، لوئیس مونیر که Alta Vista را ایجاد کرد و مایکل رادوانسویچ مدیر ارشد فناوری سابق Taleo و OpenX بودند. Node توسط Mark Cuban ، NEA ، Avalon Ventures و JetBlue Technology Ventures پشتیبانی می شود. Node توسط SugarCRM در آگوست سال ۲۰۲۰ خریداری شد.

◾سرپرست توسعه کسب و کار و مشاور استراتژی در Firespotter Labs

◾منتخب لیست ۴۰ نفر زیر ۴۰ سال Fortune در فناوری

◾منتخب لیست ۱۰۰ فرد خلاق کسب و کار توسط Fast Company

◾کارمند اسبق Google

◾نویسنده در:

Forbes,Wired, Business Insider, Fast Company, Venturebeat, Re/Code, TechCrunch, Huffington Post

◾فارغ التحصیل از Imperial College London و Santa Clara University در رشته های تجارت,امور مالی,علوم کامپیوتر و کارآفرینی و دارای مدرک MBA گوگل

فاطمی پنج سال گذشته را به عنوان مدیر توسعه مشاغل صرف مشاوره استراتژی استارتاپ ها و سرمایه گذاران خطرپذیر و مشاوره شرکت های مختلف در زمینه های مختلف از زیرساخت ها تا هواپیماهای بدون سرنشین کرده است.

 

فالون فاطمی بنیانگذار و مدیرعامل Node.ai ، اولین پلت فرم افقی خدمات دهنده با هوش مصنوعی است که به کاربران نرم افزارهای تجاری امکان می دهد با قرار دادن قدرت پیش بینی در برنامه های شخص ثالث با چهار تماس ساده ،ای پی آی, آینده را ببینند.نود ۴۰ میلیون دلار از سرمایه گذاران سطح بالا جمع آوری کرده بود و توسط شوگر سی آر ام در آگوست سال ۲۰۲۰ خریداری شد. فالون در سپتامبر سال ۲۰۲۰ ، به عنوان یکی از چهل فرد بانفوز زیر چهل سال فورچون در فناوری نام برده شد.

پیش از این ، در ۱۹ سالگی ، فالون جوانترین کارمند گوگل بود و بیش از یک دهه را صرف استراتژی فروش ، توسعه تجارت و مشارکت های استراتژیک در گوگل ، یوتیوب و دنیای استارتاپ کرده است.

فالون در وقت آزاد خود ، فالون ستونی برای فوربز می نویسد که ساختمان شرکت در سیلیکون ولی و چگونگی تأثیر هوش مصنوعی بر آینده کار را پوشش می دهد. او در سال ۲۰۱۹ به عنوان یکی از صد کارآفرین برتر گلدمن ساکس و در مجله اینک به عنوان یک پیشگام علوم در میان صد زن برتر که مبتکرانه ترین و جاه طلبانه ترین مشاغل آمریکایی هستند ، شناخته شد. وی در سال ۲۰۱۸ در فست کمپانی به عنوان یکی از صد فرد خلاق برتر در تجارت و در اس اف بیزنس تایمز به عنوان یکی از چهل نفر زیر چهل سال تغییردهنده منطقه خلیج و جهان شناخته شد.فالون در سال ۲۰۱۷ ، به عنوان یکی از پنجاه زن در لیست گارد جدید ماری کلر متشکل از ” زنان آینده نگر که دنیای ما را تغییر می دهند” شناخته شد. وی همچنین یکی از اعضای مجله کارآفرین است و مقالاتی را برای ویرد ، بیزنس اینسایدر ، فست کمپانی، ونچربیت ، ری کد ، تک کرانچ ، هافینگتن پست و نشریات دیگر نوشته است.

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *