◾️ بنیانگذار و مدیرعامل Digitali I

به عنوان رهبران معتبر جهانی در اندازه‌گیری، تحلیل و مشاوره مشاهده SVOD، رویکرد نوآورانه دقت بی‌سابقه‌ و عمق و وسعت بینش انقلابی را ارائه می‌دهد. ما تماشای مخاطبان را بهتر از همیشه درک می کنیم -این مجموعه صنعت رسانه را قادر می سازد تا تصمیمات استراتژیک مهم را با اطمینان و وضوح مطلق اتخاذ کند.
◾️از مدیران اسبق Socialight App
◾️ مدیر اسبق DGA
◾️ معلم اسبق ریاضی
◾️فارغ‌التحصیل از دانشگاه Oxford در رشته ریاضی
علی وحدتی در ۱۵ سال گذشته مشاور صنعت رسانه بریتانیا بوده است. تخصص او در درجه اول در ارزیابی پتانسیل مخاطب و سنجش ریسک در پیشنهادات تجاری جدید نهفته است.

همه پخش‌کننده‌های اصلی بریتانیا در زمان‌های مختلف از کمک‌های علی بهره‌مند شده‌اند. این شامل توسعه رویکردهای جدید برای زمان‌بندی تبلیغات است که درآمد یک پخش‌کننده چند کاناله موفق را به طور قابل‌توجهی افزایش می‌دهد، بینشی ارائه می‌دهد که استراتژی تبلیغاتی روی آنتن و خارج از آنتن را برای یک پخش‌کننده زمینی شکل می‌دهد و تأثیر تغییر موقعیت EPG را برای پخش‌کننده‌های چند کانالی ارزیابی می‌کند.

علی در برقراری ارتباط با مسائل پیچیده به روشی ساده و قابل درک به ذینفعان یک شرکت متخصص است تا آنها را قادر سازد تا از بینش در تصمیم گیری خود استفاده کنند. این از ترسیم آنچه مهم است از مجموعه داده های بزرگ تا تفسیر نتایج پروژه های مدلسازی پیچیده آماری را شامل می شود.

بنیانگذار و مدیر عامل Digital i، یک شرکت فناوری رسانه ای که هدف آن تکامل بینش مخاطبان هوشمندتر و ورود واقعی به انقلاب بینایی است.علی می گوید: من تلاش می‌کنم تا کارهای خسته‌کننده و تکراری را با خودکار کردن هرچه بیشتر فرآیندها کاهش دهم، و نیروی کار را به نوآوری و خلاقیت رها کنم، و هرگز اجازه ندهم تخیل صنعت راکد بماند.

پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه آکسفورد در رشته ریاضی، معلم ریاضی و مربی ورزش در مدارس مختلف شدم.

پس از جستجوی فرصت‌هایی برای تغییر شغل، به دلیل دانش آماری و مهارت‌های ریاضی خود وارد صنعت رتبه‌بندی شدم. این یک تغییر شغلی اتفاقی بود زیرا من دیدم که صنعت رتبه‌بندی پر از پتانسیل برای نوآوری، خلاقیت و بهبود است.

در سال ۲۰۰۳، من Digital-i را پس از کار برای Attentional Media (که قبلا DGA نامیده می شد) تأسیس کردم. درایو من این است که سادگی را به داده های پیچیده از طریق اتوماسیون یا تفسیر پیچیده مستقیماً برای مشتری بیاورم. به عنوان مثال، من اولین گوشی سازگار با گوشی هوشمند را یک شبه اختراع کردم (در زمان هایی که هوشمندترین گوشی بلک بری بود!) و دائماً در حال کشف روش های خلاقانه برای ارائه داده ها و انتقال آن به سهامداران هستم.

ما به دنبال حمایت از جوانان با طرح کارآموزی خود و با کمک های خود در امور خیریه هستیم. همچنین هدف ما ارائه دهنده رتبه بندی SVOD شماره یک در جهان است.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *