مدیر املاک و مستغلات,کارآفرین,سخنران,نیکوکار,شخصیت رسانه ای و بازیکن سابق فوتبال

◾از بنیانگذاران Native Focous

یک شرکت مشاوره ای است که با کمک به بازرگانی و سازماندهی مجدد تیم ها ، فرایندها ، فضای کار و استراتژی های بازاریابی ، به رشد و توسعه هویت مشاغل کمک می کند.

◾مدیرعامل Keystone Team Corp

تیم کیستون یک تیم املاک و مستغلات روابطی است که توسط کوروش محسنی و جک سی هنینگز جونیور تاسیس شده است .گستره فعالیت این تیم در منطقه جنوب کالیفرنیا ، از سان دیگو تا لس آنجلس است. تیم واجد شرایط ما از متخصصین املاک و مستغلات و با هدف برآورده کردن هر نیاز در این حوزه تشکیل شده است. برای ما هدف این است که کارمندان و مشتریان خود را با نتایج استثنایی هرچه بیشتر خوشحال کنیم زیرا “افراد واقعی که املاک و مستغلات را انجام می دهند” هستیم. ما بر صداقت تمرکز می کنیم و این بدان معناست که ما روی حرف خود خواهیم بود تا مطمئن شویم مشتری های ما خواسته هایشان را به دست می آورند. به عنوان یک تیم ، ما به مشتریان خود وفادار هستیم تا نشان دهیم که در خرید و فروش خانه به فکر رفاه و آسایش آنها هستیم. وقتی می دانیم همه از معاملات املاک و مستغلات بیشترین بهره را می برند ، رشد می کنیم. مشتری ما همچنان موفق شود زیرا هر یک از نمایندگان ما آگاه ، متعهد و هدایت شده است. ما می دانیم که چگونه تجربه خرید یا فروش یک خانه را هیجان انگیز و بدون استرس کنیم در حالی که عشق خود را به این تجارت نشان می دهیم.

◾عضو شورای املاک و مستغلات Forbes

شورای املاک و مستغلات فوربز جامعه ای صرفا برای دعوت مدیران اجرایی در صنعت املاک و مستغلات است. طبق تعریف ، شورای املاک و مستغلات فوربز سازمانی بسیار انتخابی و با کیفیت بالا است و من مفتخرم که صلاحیت های این سازمان را برآورده می کنم.

◾ بنیانگذار Giving Football

مأموریت فوتبال Giving Football این است که به جوانان کم بضاعت فرصت بازی فوتبال را بدهد.این بچه ها لیاقت این را دارند که با بهترین منابعی که می توانیم فراهم کنیم از لذت فوتبال لذت ببرند.ما می خواهیم به کاهش فشار و استرس زندگی روزمره کمک کنیم و به آنها بگوییم که همیشه شخصی در تیم آنها وجود دارد. ما به بچه ها کمک می کنیم که کودکی کنند.

سیروس یک مدیر املاک و مستغلات ، سخنران ، خیرخواه ، شخصیت اینترنتی و بازیکن سابق فوتبال حرفه ای است.

وی به عنوان مدیرعامل تیم کیستون شرکت را به سمت دستیابی به رشد و موفقیت بی سابقه با سرعت بالا هدایت کرده است. کوروش همچنین بنیانگذار گیوینگ فوتبال است ، یک سازمان غیرانتفاعی مستقر در کالیفرنیا که با هدف ارائه آموزش های تغذیه ای به کودکان ، تجهیزات آموزشی مناسب و یک روش سرگرم کننده برای ورزش و ایجاد مهارت های مادام العمر ، میزبان اردوهای فوتبال در پرورشگاه های سراسر جهان است. با توجه به توانایی کوروش برای دستیابی به موفقیت در بالاترین سطح ، او بنیانگذار نیتیو فوکوس است که یک شرکت مشاوره ای است و به کسب و کارها کمک می کند تا با کمک به بازرگانی و سازماندهی مجدد تیم های خود ، فرایندها ، فضای کاری و استراتژی های بازاریابی ، به رشد و توسعه هویت خود بپردازند.

، سیروس محسنی در ۱۸ سالگی از ، کالیفرنیا آمریکا ، به سوئیس نقل مکان کرد تا فوتبال حرفه ای بازی کند. وی در ادامه به بازی در تیم های کاستاریکا ، ایسلند و فیلیپین پرداخت و به جهان سفر کرد. “آنها ما را در هتل های پنج ستاره در برخی از کشورها مستقر می کنند. اما من از پنجره خود نگاه می کردم و زاغه های فقیرنشین را می دیدم دیدن آن برای من سخت بود. ” محسنی ، ۲۶ ساله ، پس از بازنشستگی از فوتبال ، مجوز املاک و مستغلات خود را گرفت و یک سازمان غیر انتفاعی با نام گیوینگ فوتبال را راه اندازی کرد که اردوهای فوتبال را برای کودکان در پرورشگاه های سراسر جهان برگزار می کند. وی همچنین درصدی از هر کمیسیون را به سازمانهای غیرانتفاعی محلی محلی در اردوگاه های آموزشی و ورزشی در جنوب کالیفرنیا اهدا می کند. محسنی به عنوان یک آمریکایی ایرانی تبار و مکزیکی ، تلاش می کند از فراگیر بودن در همه جنبه های تجارت خود استقبال کند. او می گوید: “تنوع برای من چیز بزرگی است.” “ما همیشه نمی دانیم مردم چه چیزی را تجربه می کنند. به عنوان آژانس های املاک و مستغلات ، دانستن وظیفه ما نیست ، اما قضاوت نیز وظیفه ما نیست. ”

ادامه در قسمت مقالات سایت

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *