◾️ بنیانگذار Stealth Start up
استیلس استارتاپ(استارت آپ مخفیانه) یک شرکت استارت آپی است که در حالت مخفی کار می کند، یعنی از توجه عمومی دوری می کند. این ممکن است برای پنهان کردن اطلاعات از رقبا یا – به عنوان بخشی از یک استراتژی بازاریابی – برای مدیریت تصویر عمومی انجام شود. این پدیده در جامعه سرمایه گذاری خطرپذیر (VC) به خوبی شناخته شده است. معمولاً یک شرکت فقط در چند سال اول در حالت مخفی کار می کند. از آنجایی که سرمایه‌گذاران ممکن است مجبور به افشای سرمایه‌گذاری یک استارت‌آپ مخفیانه شوند، نام آن‌ها به صورت عمومی منتشر می‌شود، اما اغلب فقط یک خلاصه کلی درباره شرکت شناخته می‌شود. “بیشتر کارآفرینان می گویند که در مخفی کاری هستند زیرا نگران این هستند که رقبا ایده های آنها را بدزدند. اگر شما یک ایده به قدری ساده دارید که فقط با شنیدن آن، کسی می تواند آن را تکرار کند، این می تواند یک خطر باشد.”
◾️ عضو هیئت مدیره و معاون ارشد سرمایه گذاری اسبق Rocket Internet
راکت اینترنت مدل های کسب و کار مبتنی بر اینترنت را پرورش می دهد، می سازد و به صورت عملیاتی توسعه می دهد. از شرکت های خود پشتیبانی عملیاتی می کند و به آنها در مقیاس بین المللی کمک می کند. علاوه بر این، به طور استراتژیک در شرکت های مکمل اینترنت و فناوری در سطح جهانی برای ایجاد شبکه خود سرمایه گذاری می کند. شرکت های راکت اینترنت در تعداد زیادی از کشورهای جهان فعال هستند.
◾️ عضو مدیریتی سابق GFC
گلوبال فوندرز کپیتال یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر با نگرش جهانی است که کارآفرینان با استعداد را در سراسر جهان توانمند می کند.
◾️ مدیر سرمایه‌گذاری پیشین KKR
کی کی آر یک شرکت سرمایه گذاری جهانی پیشرو است .
◾️کارمند مالی در Morgan Stanley
مورگان استنلی یک شرکت خدمات مالی پیشرو در جهان است که طیف گسترده ای از خدمات بانکداری سرمایه گذاری، اوراق بهادار، مدیریت ثروت و مدیریت سرمایه گذاری را ارائه می دهد.
◾️منتخب لیست ۳۰ نفر زیر ۳۰ سال Forbes در امور مالی
سهیل معاون ارشد سرمایه گذاری در Rocket Internet و مدیر عامل بازوی سرمایه گذاری آن Global Founders Capital است که در شرکت هایی مانند Slack، Revolut و Away سرمایه گذاری کرده است. او قبلا یک مدیر سرمایه گذاری در KKR بود و قبل از آن در بانکداری سرمایه گذاری مورگان استنلی کار می کرد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *