◾️معاونت ارشد موسیقی در آژانس سرگرمی MOCEAN

ساناز که اهل لس آنجلس است، همیشه شیفته رابطه موسیقی و رسانه های تصویری بوده است. به ویژه نقش ساخت یا شکستی که یک آهنگ می تواند در تریلر فیلم داشته باشد. بنابراین طبیعی بود که ساناز پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه UCLA به دنبال نظارت موسیقی برای بازاریابی فیلم، تلویزیون و تئاتر برود.

ساناز لوائدیان ناظر موسیقی در mOcean، یک شرکت تبلیغاتی، بازاریابی، برندسازی و تولید سرگرمی است. پروژه های اخیری که او روی آنها کار کرده است عبارتند از: Hangover 3، Thor 2، Iron Man 3، Safe Haven، Battle of the Year، Evil Dead، Man Of Steel و Prisoners. ساناز که اهل لس آنجلس است، همیشه شیفته رابطه همزیستی موسیقی و رسانه های تصویری بوده است. پس از فارغ التحصیلی از UCLA، او به نظارت موسیقی برای فیلم/تلویزیون و تریلرها توجه کرد.

ساناز در سال ۲۰۰۹ به عنوان هماهنگ کننده موسیقی رابین کای SynchroniCity شروع به کار کرد. در سال ۲۰۱۰، ساناز به Reel Music پیوست. او تحت نظارت رابین اوردانگ بر روی پروژه‌هایی مانند برادران و خواهران ABC، The Good Guys، USA’s Burn Notice، Rabbit Hole، Pirahna 3D، Life Happens، The Oranges و ۲۰۱۱ مبتدیان تحسین شده کار کرد. در سال ۲۰۱۰، ساناز با ناظر موسیقی / دی‌جی فوق‌العاده پاتریک بلتون به نیروها پیوست تا Off The Record Music Supervision را ایجاد کند که با او موسیقی علاوه بر کار بر روی تریلرهای mOcean، بر فیلم‌ های مستقل نظارت می‌کند. پاتریک و ساناز دو فیلم از جمله «مردی که مردم را می‌کشد» (جان لندیس/کوین کوریگان) و «مرد مکانیکی غول‌پیکر» (جنا فیشر/توفر گریس/کریس مسینا) را به پایان رسانده‌اند.

در سال ۲۰۱۱، ساناز در یک شرکت بزرگ بازاریابی سرگرمی به نام MOCEAN شروع به کار کرد.

در MOCEAN، ساناز از این امتیاز برخوردار است که علاوه بر پخش برنامه‌های آژانس، پخش تلویزیونی/استریم، سرگرمی‌ های خانگی، بر موسیقی برای کمپین‌های اصلی تئاتر نظارت کند.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *