وکیل مالیاتی با تجربه و تهاجمی با سابقه کار ثابت در صنعت قانون. مهارت در دعاوی مالیاتی، برنامه ریزی املاک، صدور مجوز، ادغام و تملک، و تهیه اسناد. حرفه ای حقوقی قوی با دکتری حقوقی با تمرکز بر قانون مالیات از دانشکده حقوق دانشگاه پپردین.

◾️ عضو شورای کسب و کار Forbes

◾️بنیانگذار و شریک تجاری Victory Tax Lawyers LLP

یک شرکت حقوقی است که متخصص در بحث های مالیاتی، حل و فصل و دعاوی حقوقی است. ما به پرداخت کنندگان مالیات فردی و شرکتی با مسائل ساده تا پیچیده خدمات ارائه می دهیم.

هدف ما ارزیابی دقیق و کامل مسائل و نیازهای مالیاتی شماست. ما از تجربه روزمره خود در کار با IRS و مقامات مالیاتی ایالتی برای دستیابی به نتیجه ایده آل بر اساس شرایط شخصی شما استفاده می کنیم. هر مشتری به عنوان یک مورد منحصر به فرد رفتار می شود و به آن توجه مناسب می شود. شرکت ما فقط خدماتی را که شما نیاز دارید به شما ارائه می دهد.

🔺️🔻🔺️🔻

«من پرهام خرسندی هستم، یکی از بنیانگذاران و وکلای مفتخر در Victory Tax Lawyers. با بیش از یک دهه تجربه در قانون مالیات، کار خود را وقف کمک به افراد و مشاغل در جهت یابی مسائل پیچیده مالیاتی کرده ام. در Victory Tax Lawyers، تعهد ما نسبت به مشتریانمان تزلزل ناپذیر است. ما استرسی را که مشکلات مالیاتی می تواند به همراه داشته باشد درک می کنیم و ما اینجا هستیم تا راه حل های شخصی و استراتژیک را به شما ارائه دهیم. چه حل و فصل اختلافات IRS، ارائه معافیت های مالیاتی، یا نمایندگی شما در دعاوی مالیاتی، ما اینجا هستیم تا از منافع شما محافظت کنیم و به بهترین نتیجه ممکن برای پرونده شما برسیم

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *