کارآفرین,سرمایه گذار ناجی , عضو هیات مدیره و بیزنس من

◾شریک عمومی در GradientPartner

صندوق سرمایه گذاری متمرکز بر هوش مصنوعی Google است – سرمایه گذاری و ارتباط با استارتاپ های نوپا با منابع در هوش مصنوعی

◾سرمایه گذار و عضو هیات مدیره MURAL

همکاری سازمانی از طریق تفکر طراحی

این شرکت پیشگام فضای کاری دیجیتال برای همکاری بصری در شرکت است.تیم ها برای درک و حل مشکلات و ایجاد توافق با استفاده از روش های تصویری به این مجموعه نیازمند هستند.

◾سرمایه گذار و عضو هیات مدیره MainStreet

اخذ اعتبار مالیاتی و انجام کارهای اداری مربوطه

◾سرمایه گذار و عضو هیات مدیره Chili Piper

این مجموعه در سال ۲۰۱۶ تاسیس شد و تنها پلت فرم کامل اتوماسیون چرخه جلسه اتوماسیون برای تیم ها است که از مزایای آن این مورد است که زمان هایی را برای ملاقات شما پیشنهاد می کند و تعداد جلسات برگزار شده را بهبود می بخشد.

◾سرمایه گذار و عضو هیات مدیره Contractbook

یک شرکت نرم افزاری است که به مشاغل کوچک و متوسط ​​امکان می دهد کل چرخه عمر قراردادهای خود را در یک جریان کاملاً خودکار مدیریت کنند. Contractbook با سرمایه گذاری از جمله byFounders و Gradient Ventures ، در سال ۲۰۱۷ در کپنهاگ تاسیس شد و به بیش از ۱۰۰۰۰۰ کاربر در بیش از ۷۵ کشور جهان با اتوماسیون اسناد داده محور خدمت می کند.

◾سرمایه گذار و عضو هیات مدیره Fondeadora

یک کارت نقدی رایگان است که با فناوری قدرتمند و احساسات خوبی همراه است.

◾سرمایه گذار و عضو هیات مدیره Klara

کلارا در سال ۲۰۱۳ با هدف تحول در ارتباطات مراقبت های بهداشتی تاسیس شد ، بنابراین هر بیمار می تواند از مراقبت های زیادی برخوردار شود. کلارا ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی را قادر می سازد تا بدون نگرانی در مورد انطباق با HIPAA یا از دست دادن اطلاعات بیمار ، به راحتی با بیماران خود و با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. ارائه دهندگان خدمات بهداشتی در بیش از ۴۰ تخصص از Klara استفاده می کنند تا تجربه لذت بخشی از بیمار را ارائه دهند ، در حالی که گردش کار اداری خود را ساده می کنند و ساعتها را در روز صرفه جویی می کنند.

◾سرمایه گذار ناجی در شرکت های زیر :

Lyft ($LYFT), LendingClub ($LC), Udemy, Grab, Loft, Webflow, Notable Labs, Carbon Health, Robinhood, Alloy, OpenGov, Nextravel, Osaro, MessageMe (acquired by Yahoo!), Instacart, Sense Platform (acquired by Cloudera), Casetext, Weave, …

◾از بنیانگذاران و مدیرعامل اسبق Radius Intelligence

Radius  تنها بستر اطلاعات مشتری مشتری سازمانی (CDP) است که مأموریت دارد هوش دیتا را در تمام برنامه ها ، کانال ها و کاربران B2B تأمین کند.

◾مهندس اسبق نرم افزار در Facebook

◾کارأموز سابق مهندسی درeBay

داریان شیرازی متولد سال ۱۳۶۵ است کارآفرین جوان که در سن ۱۵ سالگی سابقه همکاری با شرکت eBay و در سن ۱۹ سالگی همکاری با شرکت Facebook را در کارنامه دارد و فارغ التحصیل در رشته کامپیوتر و فلسفه از دانشگاه بروکلی است موسس شرکت رادیوس می باشد. او در زمان آغار فعالیتش قطعات کامپیوتر را بصورت عمده از آسیا خریداری کرده و در سایت eBay برای آنها بازاریابی می کرد. فروش او توجه eBay را جلب کرد و پیشنهاد کاری را از این شرکت دریافت نمود. او بیش از دو سال هم بصورت پاره وقت و هم بصورت تمام وقت برای Facebook کار کرد آنهم در سمتی که مستقیما گزارشاتش را به مارک زاکربرگ تحویل می داد این موضوع پیش از آن بود که بدرخواست والدینش کار مربوطه را رها کند و جهت ادامه تحصیل به دانشگاه برود.

قبل از گرادیان ، داریان Radius ، یک بستر اطلاعاتی پیشرو مشتری B2B را تاسیس کرد که به مدت ۷ سال به عنوان مدیر عامل شرکت فعالیت می کند. وی شرکت را به بیش از یکصد کارمند افزایش داد ، بیش از ۱۰۰ میلیون دلار سرمایه سرمایه گذاری از شرکت های رده بالا جمع آوری کرد و به ده ها مشتری از Fortune 500 خدمت کرد. او یک سرمایه گذار اولیه در بسیاری از شرکت ها از جمله Lyft ، Udemy ، Carbon Health ، Palantir است و در هیئت مدیره MainStreet ، Contractbook و Chili Piper و غیره فعالیت می کند. وی پس از کار در فیس بوک به عنوان مهندس نرم افزار و گزارش به مارک زاکربرگ ، مدت کوتاهی در دانشگاه برکلی تحصیل کرد ، اما پس از دو سال کار را رها کرد و تمام وقت در استارت آپ ها کار کرد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *