عضو هیات مدیره , مشاور و مدیرعامل اسبق Home Franchise Concept(شرکتی در زمینه خدمات تجهیز و آماده سازی داخل منازل با حضور در بیش از ۱۰٫۰۰۰ شهر آمریکای شمالی و مکزیک که دفتر آن در کالیفرنیای آمریکاست)

بهزادی در حال حاضر عضو هیات مدیره و مشاور می باشد علاوه بر آن در بسیاری از شرکا ها و برندها از جمه BOMANI Cold Buzz نیز سرمایه گذاری کرده است.او موفقیتش را در کسب و کار با نگرشی بدست آورده که با آن دو فرزند خود را بزرگ کرده و زندگیش را با آن می گذراند: عملکرد عالی از طرق انجام عالی کارها.بهزادی علاوه بر کارهای خیرخواهانه و انسان دوستانه ای که انجام می دهد یک مربی و سخنران نیز هست که تمرکز اصلی خود را بر روی توانمند سازی زنان شاغل و کارآفرینان معطوف کرده است.او به مدت چهار سال مدیرعامل شرکت های ذیل بود :

AdvantaClean

Home Franchise Concepts

Budget Blinds

Tailored Living

Concrete Craft, LLC

او با رهبری شرکت خود منجر به رشد فروش گسترده سیستم و درآمد حاصل از فروش چیزی حدود ۶۷۰ میلیون دلار یعنی ۴۳ درصد افزایش داشته است.در واقع او یک برند با ۱۰۰ شعبه را به چهار برند را به چهار برند با ۱۰٫۰۰۰ شعبه ارتقا داده است که تمامی این برندها در صنعت مربوطه اولین یا جزو اولین ها در آمریکای شمالی هستند.  او در سال ۱۹۹۹ مقام ارشد مالی را به دست گرفت و بعد از آن پنج موسس شرکت سه سال پیش کسب وکار خود را به Trilantic Capital Partners فروختند، توانست ریاست شرکت را به عهده بگیرد. او می گوید:« هر چیزی که در این شرکت اجرا می شود، در دی.ان.ای خون من است.»

سفر او به اوج کار چندان آسانی نبود. بهزادی در هفده سالگی، پس از انقلاب ۱۹۷۹ از ایران فرار و به آمریکا مهاجرت کرد. به زودی مادر و خواهر و برادرش به دنبال آن رفتند و سبک زندگی طبقه بالای آنها به توسط تنزیل پیدا کرد. او در نوجوانی به عنوان صندوقدار پمپ بنزین مشغول کار شد و به ایجاد یک زندگی مرفه ادامه داد و در شرکت EY به عنوان حسابدار و سپس به عنوان مدیر مالی کار کرد.

یک تومور مغزی در سال ۲۰۰۹ رویای کارآفرینی او را به مخاطره انداخت اما او پس از پشت سر گذاشتن بیست ساعت عمل جراحی جان سالم به در برد اما نیازمند تمرین راه رفتن دوباره بود. او می‌گوید: «این بهبودی بسیار سخت بود. به مدت چهار ماه نمی‌توانستم گردنم را حرکت دهم. اما در عرض شش هفته شروع به کار کردم و در عرض نه ماه به تمرین های نظامی پرداختم.»

شرکتش را به زیر برندهای مختلف مانند Budget Blinds و Concrete Craft توسعه دهد و کاری کند که آن‌ها با هم بهتر کار کنند و مشتریان را از یکی به دیگری هدایت کنند. بهزادی می‌گوید: «وقتی یک مشتری پروژه‌ای را در خانه خود شروع می‌کند، به احتمال زیاد از یک اتاق به اتاق دیگر و از یک پروژه به پروژه دیگر می رود، بنابراین چرا برندهای خواهر وجود نداشته باشند که بتوانند با هم افزایی همکاری داشته باشند»

جوایز و دستاوردها :

Entrepreneur Of The Year 2018 Orange County award recipient
ACG Fastest Growing in 2015 (Assn. for Corporate Growth)
OC Business Journal 500 Most Influential 2017
OC Business Journal Women in Business Award Finalist 2017
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *