مدیر عامل و بنیانگذار VoPay، حامد اربابی، در صنعت فین تک(فناوری مالی) به عنوان یک رهبر فکری در پرداخت های جهانی شناخته شده است.
◾️عضو شورای فناوری Forbes
◾️بنیانگذار و مدیرعامل VoPay
ووپی یک پلتفرم پردازش پرداخت پیشرو در صنعت است که برای شرکت های دیجیتال ساخته شده است. پلتفرم مبتنی بر API ما خدمات پردازش پرداخت را در هر نرم افزار یا پلتفرم دیجیتالی تعبیه می کند و پیچیدگی ارائه روش های پرداخت محلی را ساده می کند. کسب‌وکارها می‌توانند از طریق شبکه پرداخت VoPay در سراسر آمریکای شمالی از جمله ACH/EFT هوشمند، انتقال الکترونیکی انبوه، PayLink، کارت‌های اعتباری و Visa Direct پرداخت‌ها را بپذیرند و ارسال کنند.
◾️مدیر عامل اسبق VIO Commerce
وایو یک شرکت فین‌تک مبتکر است که یک اکوسیستم مالی مبتنی بر ابر را ایجاد کرده است که در داخل خود ساخته شده است و بر انتقال پول به همتا به بیش از ۱۵۰ کشور تمرکز دارد.
◾️رئیس اسبق Alliance Communication Group Inc
◾️مدیرعامل اسبق Viocast
◾️مدیر اجرایی اسبق ABN
◾️فارغ‌التحصیل از مدرسه کسب و کار Harvard
◾️مهارت ها: فین‌تک، بلاکچین،تلکام،طراحی پروژه، شبکه سازی،پرداخت موبایل،مشاوره مدیریت،کسب و کار بین الملل، تیم سازی،مدیریت محصول،مدیریت فروش،مذاکره قرارداد،…
من به عنوان مدیر عامل و بنیانگذار VoPay، یک پلتفرم پردازش پرداخت پیشرو برای شرکت های دیجیتال، بیش از هفت سال است که نوآوری فین تک و گسترش کسب و کار را هدایت می کنم. با سابقه ای در مخابرات و تجارت الکترونیک، من با موفقیت چندین استارت آپ را ایجاد و رشد دادم و صنعت پرداخت جهانی را با پلتفرم مبتنی بر API VoPay که پیچیدگی ارائه روش های پرداخت محلی را ساده می کند، ایجاد کردم.

من همچنین یک عضو مفتخر در شورای فناوری فوربز هستم، جایی که بینش و تخصص خود را در مورد استراتژی دیجیتال، روند پرداخت و چالش های فین تک به اشتراک می گذارم. چشم انداز من برای VoPay این است که پرداخت های جهانی را آسان، مقرون به صرفه و قابل دسترس برای همه، به ویژه کسانی که محروم و محروم هستند، قرار دهم. به همین دلیل است که Vision 4 Kids را نیز تأسیس کردم، یک سازمان غیرانتفاعی که به کودکان کمک می‌کند تا به فناوری و فرصت‌های متحول کننده‌ای که آن‌ها در اختیارشان می‌گذارد، دسترسی پیدا کنند

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *