دکتر مت نژاد

دکتر مت نژاد

 

دکتر نژاد که در بورلی هیلز کالیفرنیا در کشور آمریکا مشغول بکار می باشد مراجعینی دارد که مایل به ارتقای سلامت دندان هایشان هستند تا با لبخندشان زیباتر بنظر برسند. او اینکار را با انجام روش های نوآورانه ای مثل روکش دار کردن دندان ها انجام می دهد.

دکتر نژاد از بابت شبیه سازی بیولوژیکی پیشرفته و تجارب دندانپزشکی زیبایی شهرت دارد.دندانپزشکی زیبایی بشدت متکی بر ظرافت برنامه ریزی دقیق و استادی است.

او هر چیزی را در مورد زیبایی با استفاده از طراحی لبخند دیجیتال و طراحی لبخند فتوشاپ بدقت بررسی می کند تا خروجی دلخواه را بدقت برنامه ریزی کرده و مطمئن گردد که بهترین نتیجه برای هر مراجعه کننده حاصل شده است.

دندانپزشکی شبیه سازی بیولوژیکی هم از دندان ها محافظت می کند و هم حس کارکرد و ظاهر آن را بازمی گرداند درحالیکه از درمان غیر ضروری جلوگیری می کند.اینکار نیاز به روت کانال ها و امور دندانپزشکی پیچیده ای را که بابت سوراخ کردن بیش از اندازه و فشار ناشی از چسبندگی شدید را حذف می کند.

دکتر نژاد می داند که ترمیم دقیق برای مراجعه کننده وی تفاوت را ایجاد می کند.بنابراین او برای برنامه ریزی دقیق استراتژی های ترمیم خود زمان صرف می کند تا اطمینان حاصل کند که آنها لبخندی طبیعی زیبا و دوستانه داشته باشند.چیزی که برای برآورده کردن نیازهای شخصیشان بطور کاملی طراحی شده است.

دکتر نژاد بزرگ شده کالاباساس کالیفرنیاست و از دانشگاه معتبر دندانپزشکی کالیفرنیای جنوبی فارغ التحصی شد. این دانشگاه از بابت آموزش های پیشرفته ترمیم و زیبایی شهرت جهانی دارد.

وی در زمان اشتغال به تحصیل برای کار کار با دکتر پاسکال میگ که از پیشگامان صنعت دندانپزشکی است و در جهان او را بعنوان پدر دندانپزشکی شبیه سازی بیولوژیکی و متخصصی پیشتاز در رویه های زیبایی می شناسند انتخاب شد. دکتر نژاد در کلاس و در آزمون های تئوری و عملی با نمره ممتاز فارغ التحصیل شد. وی در نتیجه تلاش های خود توانست سوابق مربوط به زیبایی و دندانسازی را کامل کند. او امروز یکی از رهبران صنعت دندانپزشکی بشمار میرود. وی به شرکت های آمریکایی در جهت توسعه نوآوری در مواد مورد استفاده و محصولات جدید مشاوره می دهد.

او جوانترین دندانپزشکی است که عضو دانشکده USC شده است و همراه با استاد خود دکتر میگ در زمینه زیبایی و شبیه سازی بیولوژیکی به تدریس می پردازد.بعلاوه او دوره های آموزشی پیشرفته را برای دندانپزشکان با تمرکز بر گسترش دانش ایشان و با بروز رسانی تجاربشان انجام میدهد. دکتر نژاد بعنوان عضوی از انجمن ملی مشاوره حمایتی پزشکی ترمیم و زیبایی (NCADV) مهارت ها و زمان خود را صرف کمک به قربانیان خشونت های خانگی می نماید. این افتخار بزرگی برای پزشکان و دندانپزشکان محترم و با صلاحیت است.

وبسایت : WWW.BEVERLYHILLSLADENTIST.COM
اینستاگرام : Dr_mattnejad@

مطالب فوق با هماهنگی با دکتر مت نژاد منتشر شده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *