کارآفرین برتر کشور فارغ التحصیل رشته هوش مصنوعی در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه امیرکبیر بنیانگذار استارتاپ های بلیط کده و کلبه سلامتی و یکی از بنیانگذاران استارتاپ آزمایش آنلاین

من محمد مجددی هستم ۳۶ ساله که  پژوهش هایی در حوزه های استخراج متن – پردازش زبان طبیعی و یادگیری عمیق و همچنین آنالیز داده و هوش تجاری داشته ام. تحصیلاتم را در رشته هوش مصنوعی در مقطع کارشناسی ارشد و در دانشگاه امیرکبیر به اتمام رساندم و کنفرانس های متعددی با عناوین طراحی و اجرای پشتیبانی سیستم – پیش بینی روند سهام با استفاده ار رگرسیون پردازش دوقلو گاوس – پردازش اخبار در پیش بینی بازار سهام و… برگزار کرده ام.

در حال حاضر کتاب آنالیز داده با سرور SQL – OLAP را در دست چاپ داشته و  اجرای پروژه های مختلف از جمله متدهای کاربرد استخراج متن درمتن اخبار – ارزیابی طبقه بندی متن با متون خبری ایرانی – برنامه ریزی هوش دستیار پزشک – توسعه نرم افزار دستور زبان – اجرا و ارزیابی متدهای متغیر جهت پیش بینی بازار سهام – اجرا و ارزیابی متدهای استخراج داده برای پیش بینی حالت مشتری و غیره را در کارنامه خود دارم.

من دوره های ارزشمندی را در دانشگاه های ممتاز جهان از جمله استنفورد و کلومبیا گذرانده ام.علاوه بر خلق استارتاپ هایی چون بلیط کده و کلبه سلامتی از بنیانگذاران استارتاپ آزمایش آنلاین نیز هستم البته اینها سوای از تجربیات موفقی چون مدیریت پروژه مرکز تماس شرکت LG – توسعه و طراحی سیستم آنالیز  داده در سایت دانا پرواز – انجام وظیفه بعنوان مشاور ویژه IT شهردار تهران در امور مجلس – توسعه و طراحی سیستم اتوماسیون اداری برای شرکت پتروشیمی مارون  و همکاری در توسعه و طراحی بسیاری از نرم افزار ها و سایت ها است. ناگفته نماند که همکاری افتخاری با مسابقه استعداد بین المللی، تهران و همدان و همکاری افتخاری و کمک به موسس خیریه محسنین از تجربیات مورد علاقه خودم بود.

مهارت هایی چون تسلط به زبان های برنامه نویسی مختلف و داشتن دانش لازم در جهت کار با فناوری های گونان ازجمله SQL Server Integrated Services به من در راستای رسیدن به اهدافم نقشی اساسی داشت. در سال های گذشته افتخارات زیادی کسب کردم که انتخاب شدن بعنوان استارتاپ برتر در دانشگاه پلی تکنیک و انتخاب بعنوان بهترین استارتاپ کشور توسط فستیوال رسانه های دیجیتال سلامتی(وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی)، از جمله آنهاست.

استارتاپ آزمایش آنلاین را با خانم دکتر شقایق خلیلی راه اندازی کردیم و تاکنون ۴۵۰٫۰۰۰ کاربر فعال داریم. دلیل ایجاد این استارتاپ نیاز مبرمی بود که برای سرویس دهی به افراد سالمند ناتوان و جانباز(افرادی که برای جابجایی مشکل دارند) برای انجام آزمایشات وجود داشت.با آزمایش آنلاین که یک پلتفرم ارجاع بحساب می آید  افراد را به مراکز آزمایشگاهی متصل می کند به عبارت دیگر نیازی نیست که مردم برای آزمایش پزشکی به آزمایشگاه بروند ما بدون هیچ هزینه ای به خانه و محل کار آنها مراجعه می کنیم .بلیط کده همانطور که از نامش پیداست در حوزه گردشگری فعالیت دارد و یک سایت خرید آنلاین بلیط هواپیما محسوب می شود. و در رابطه با کلبه سلامتی باید بگویم که یک سایت مشاوره پزشکی و روانپزشکی است.

علاقه مندی هایم در زندگی مربوط به کار روی ایده های جدید و استارتاپ ها – کار روی نرم افزارهای اپن سورس – جستجو در وب و گردش و پارتی با دوستان می شود.

 

 

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *