بنیانگذار شرکت کیان فلز آریان نو اندیش

آقای ایمان شاملو متولد سال ۱۳۶۸ از اراک می باشد.در سال ۸۵ و همزمان با تحصیل در دوره متوسطه مشغول به انجام کارهای پاره وقت از قبیل بازاریابی و فروش محصولات صنعتی شد.در سال ۸۶ و پس از ورود به دانشگاه در رشته مدیریت بازرگانی تصمیم به راه اندازی یک کسب و کار شخصی نمود و به همراه یکی از دوستان دوران تحصیل اقدام به راه اندازی یک واحد پوشش دهی فلزات صنعتی کردند ولی خوشبختانه پس از ۶ ماه با شکست مواجه شدند(از نظر ایشان اولین شکست دروازه ورود شما به دوران طلایی موفقیت است).

ایمان شاملو بلافاصله و پس از مدت کمتر از چند روز به فکر راه اندازی کسب و کاری دیگر افتاد و علی رغم مشکلات مالی و بدهکاری اقدام به تهیه یک دستگاه پرس کوچک (۹۰ هزار تومانی) کرد و در گوشه کارگاه یکی از اقوام خود مشغول به تولید تعدادی قطعات فلزی ساده نمود.این کار استارت ورود وی به صنعت قطعه سازی بود.به مرور با تعدادی از شرکت ها مذاکره و آنها را مجاب به همکاری با خود کرد.

در ابتدا برای گرفتن کار و قطعات جدید مجبور به تولید برابر و یا زیر قیمت تمام شده بود تا درنهایت بتواند با شرکت های بیشتر و قراردادهای بهتری به کار ادامه دهد.

او در سال ۹۲ اقدام به تاسیس شرکت کیان فلز جهت تولید قطعات خودرو نمود و بدون هیچ پشتوانه ای و فقط با اتکا به نیروی اراده و توکل توانست فعالیت خود را گسترش و تیراِ ماهانه بیش از صد هزار قطعه را در شرکت خود تولید نماید.در میانه راه نیز اقدام به تولید اکسسوری لوکس منزل با برند Myhome  نمود.

در حال حاضر ایمان شاملو همچنان توکل و اراده را رمز موفقیت و پیشرفت خود می داند و به جوانان توصیه می کند که در شرایط حال حاضر و دوران رکود بهترین و موفق ترین استارت های کسب و کار را می توان زد.

اینستاگرام : parvaze_zehn@

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *