کارآفرین,سخنران, اینفلوئنسر و بلاگر

◾عضو CHIEF

شف یک شبکه خصوصی است که به طور خاص برای زنان رهبر طراحی شده است-افزایش سطح معاون از طریق مدیرعامل-برای تقویت تجربه آنها در مجموعه C ، قدرت متقابل در صنایع و ایجاد تغییرات از بالا به پایین. بنیانگذاران کارولین چایلدرز و لیندسی کاپلان در سال ۲۰۱۹ این مجموعه را راه اندازی کردند تا زنان بیشتری را به قله برسانند و آنها را در آنجا نگه دارند. عضویت اصلی که به عنوان یکی از نوآورترین شرکت های Fast Company در سال ۲۰۲۱ شناخته شده است ، شامل بیش از ۴۰۰۰ نفر از تأثیرگذارترین رهبران ارشد ایالات متحده به نمایندگی از ۲۵۰۰ شرکت می باشد. Chief در حال حاضر عضویت در نیویورک ، لس آنجلس ، شیکاگو ، بوستون ، سان فرانسیسکو و واشنگتن دی سی را ارائه می دهد.

◾نایب رئیس ارشد بازاریابی جهانی Ribbon Communications

یک شرکت ارتباطات تجاری عمومی که به ۱۴۰ کشور جهان خدمات می دهد.

ریبون نرم افزارهای ارتباطی ، IP و راه حل های شبکه نوری را به ارائه دهندگان خدمات ، شرکت ها و زیرساخت های حیاتی در سراسر جهان ارائه می دهد. ما عمیقاً با مشتریان خود تعامل داریم و به آنها کمک می کنیم تا شبکه های خود را برای بهبود موقعیت رقابتی و نتایج کسب و کار در دنیای هوشمند ، همیشه فعال و تشنه داده ها مدرن کنند. مجموعه راه حل های مبتکرانه ما ، مقیاس ، عملکرد و چابکی بی نظیری را ارائه می دهد ، از جمله راه حل های نرم افزاری محور ، پیشنهادات بومی ابر ، امنیت و ابزارهای تجزیه و تحلیل پیشرفته ، همراه با IP و راه حل های شبکه نوری برای G5

◾عضو شورای ارتباطات Forbes

شورای ارتباطات فوربز یک سازمان دعوت کننده برای مدیران ارشد ارتباطات و روابط عمومی است.

◾بنیانگذار و مدیرعامل Butterfly Buzz

این مجموعه یک آژانس بازاریابی و تبلیغاتی خلاقانه ، شرکتی مستقر در لس آنجلس است که در زمینه کمک به هنرمندان ، موسسات غیرانتفاعی و مشتریان سازمانی تخصص دارد و به جلو حرکت می کند. ما خدمات بازاریابی ، برندسازی و روابط عمومی با بالاترین کیفیت حرفه ای و خلاق را ارائه می دهیم. مشتریان ما اطمینان دارند که ما تمام نیازهای بازاریابی آنها را برطرف می کنیم تا آنها به نوبه خود همچنان دیده شوند ، شنیده شوند و رشد کنند.

◾مشاور بازاریابی و توسعه کسب و کار Interior Works

Interior Works از سال ۱۹۸۹ اداره می شود ، Interior Works خدمات به طراحان داخلی ، پیمانکاران و صاحبان خانه (اعم از مسکونی و تجاری) در ارائه مصالح و نصب بهترین خدمات را ارائه کرده است. نمایشگاه ما مجموعه های شیک سنتی ، انتقالی و مدرن را ارائه می دهد که می تواند مطابق با الزامات طراحی پروژه شما سفارشی شود و متخصصان فروش آموزش دیده ما از ارائه خدمات شخصی آگاهانه به شما خوشحال خواهند شد.

◾معاون ارشد اسبق بازاریابی جهانی GENBAND

Ribbon Communications یک شرکت با دو دهه رهبری در ارتباطات زمان واقعی است. این شرکت که بر اساس فناوری و مالکیت معنوی درجه یک ساخته شده است ، ارتباطات هوشمند ، ایمن و جاسازی شده در زمان واقعی را برای دنیای امروز ارائه می دهد. این شرکت شبکه های ثابت ، تلفن همراه و سازمانی را از محیط های قدیمی به امنیت IP و معماری مبتنی بر ابر تبدیل می کند و ارتباطات بسیار پربار را برای مصرف کنندگان و مشاغل امکان پذیر می کند. مجموعه ۶۴ شرکت در ۲۷ کشور جهان ، مجموعه ای نوآورانه و پیشرو در بازار به ارائه دهندگان خدمات و شرکت ها امکان ایجاد خدمات سریع در محیطی کاملاً مجازی را می دهد. پلتفرم ارتباطات Kandy به عنوان یک سرویس (CPaaS) مجموعه ای جامع از قابلیت های ارتباطی پیشرفته را ارائه می دهد که این تحول را امکان پذیر می کند.
◾مشاور اسبق بازاریابی iBRIDGES 
iBRIDGES یک ابتکار باز ، فراگیر و مشارکتی است که با هدف توانمندسازی جامعه کارآفرینان با تکنولوژی بالا در سراسر جهان ، با تمرکز بر افراد ایرانی تبار ، برای تبادل دانش ، بهترین شیوه ها و تفکر ابتکاری انجام می شود. جامعه iBRIDGES متعهد به پرورش افرادی است که رشد و توسعه “اقتصاد نوآوری” را در همه جا ایجاد و تسریع می کنند.

◾عضو اسبق هیات مدیره Women in the Channel

این مجموعه یک سازمان مردمی است که از زنانی تشکیل شده است که در رهبری ، مالکیت و درآمدزایی در کانال فروش غیر مستقیم صنعت مخابرات فعالیت می کنند. ماه به ماه ، این زنان مسئول ایجاد فروش برای شرکت های خود و ایجاد ثروت برای خانواده های خود هستند.

◾ مدیر اجرایی اسبق در بنیاد فرهنگ

بنیاد فرهنگ یک بنیاد غیر مذهبی ، غیر سیاسی و غیر انتفاعی است که در سال دو هزار و هشت برای تجلیل و ترویج هنر ، فرهنگ و میراث ایرانی به نفع عموم مردم تاسیس شد. این بنیاد با تأمین بودجه برنامه های دانشگاهی ، نشریات و کنفرانس ها از فعالیت های دانشگاهی در کالیفرنیای جنوبی حمایت می کند. این بنیاد همچنین از برنامه های فرهنگی مانند جشن نوروز و مهرگان ، تئاتر ، اجرای رقص ، نمایش فیلم و شعرخوانی در کالیفرنیای جنوبی پشتیبانی می کند. بنیاد فرهنگ ، با همکاری نهادهای مختلف فرهنگی و دانشگاهی برنامه ها و نمایشگاه های بزرگی را در مورد ایران و فرهنگ آن برنامه ریزی می کند.

◾مدیر اسبق بازاریابی TelePacific Communications

TelePacific Communications بزرگترین رقیب AT&T ، Verizon و CenturyLink در ردپای کالیفرنیا و نوادا است. این شرکت خدمات مخابراتی را روی سوئیچ ها و زیرساخت های شبکه خود ارائه می دهد و بیش از ۱۱۰۰ کارمند را در ۴۰ دفتر منطقه ای و مراکز تماس کار می کند.

◾ معاون اسبق بازاریابی dreamGEAR

dreamGEAR/iSound یکی از سریعترین شرکت های تولید کننده بازی های ویدئویی و لوازم جانبی iPod/MP3 در ایالات متحده است و همچنین ارائه دهنده پیشرو بلندگوهای قابل حمل با مارک i.Sound خود است. dreamGEAR/iSound که از اشتیاق برای نوآوری و میل به برآوردن نیازهای مشتریان گرانقدر خود برخوردار است ، لوازم جانبی با کیفیت بالا و مقرون به صرفه را در همه سیستم عامل های بازی های ویدئویی ارائه می دهد.

◾مدیر اسبق بازاریابی Global Crossing

Global Crossing (Nasdaq: GLBC) راه حل های مخابراتی را در اولین شبکه جهانی مبتنی بر IP مبتنی بر IP جهان ارائه می دهد. شبکه اصلی آن تقریباً ۴۰۰ شهر را در تقریبا ۴۵ کشور در سراسر جهان متصل می کند و به بیش از ۷۰۰ شهر در بیش از ۷۰ کشور و شش قاره در سراسر جهان خدمات ارائه می دهد.

◾رئیس هیات مدیره Iranians Count

کمیته ائتلاف شمارش ایرانیان (“ICCC”) ، یک نهاد غیر حزبی و غیر مذهبی ، برای اطمینان از مشارکت حداکثری و مداوم ایرانیان در سرشماری سال ۲۰۲۰ ایالات متحده تشکیل شد. از طریق یک کمپین بازاریابی قوی توسط ICCC ، ایرانیان در سراسر جهان کشور تشویق می شود تا در مورد اهمیت شرکت در سرشماری و نحوه تکمیل دقیق فرم های سرشماری اطلاعات کسب کند. این تلاش ها برای اطمینان از شمارش جامعه ایرانی در ایالات متحده انجام می شود.

◾مشاور رسانه در Iranian American Women Foundation

از سال ۲۰۱۲ ، بنیاد زنان ایرانی آمریکایی (IAWF) زمینه را برای توانمندسازی و الهام بخشیدن به زنان ایرانی آمریکایی در هر رده سنی و مسیرهای شغلی از طریق کنفرانس های سالانه رهبری زنان به رسمیت شناخته شده در سطح ملی فراهم کرده است. با تشکر از تلاش های جامعه ، بنیاد IAW تلاش های بشردوستانه خود را در برنامه های متنوع به نفع جامعه ای که در خدمت آن است ، گسترش داده است. برنامه های IAWF که به تازگی اضافه شده است شامل حلقه چشم اندازها ، دایره مراقبت ، کنفرانس رهبری جوانان و برنامه مربیگری است. هدف این است که بستری را برای اعضای IAWF برای توسعه حرفه ای و شخصی خود فراهم آوریم. ما اعضای بالقوه IAWF و اعضای بخش بخش محلی خود را تشویق می کنیم تا در این سفر به ما بپیوندند.

◾بنیانگذار Bitas Kitchen

من عاشق آشپزی و سرگرمی هستم. این به من کمک می کند تا از چالش های روزمره دنیای واقعی جدا شوم و روی چیزی که دوست دارم تمرکز کنم. خوش شانس هستم که شغلم به من این امکان را داد تا در سراسر جهان سفر کنم ، جایی که از تجربه غذاهای مختلف در گوشه و کنار جهان لذت بردم. من از امتحان طعم های جدید و جسورانه لذت می برم و به همان اندازه مشتاق ایجاد آنها در آشپزخانه خودم هستم.
◾عضو هیات مدیره انجمن سرطان ایرانی آمریکایی ها 
◾برنده جایزه جهانی زنان در فناوری و ارتباطات
◾منتخب رسانه Conscious Company بعنوان یکی از ۳۵ زن برتر تغییر دهنده جهان در سال ۲۰۱۹
◾منتخب Capacity Media بعنوان یک عامل تغییر در همایش جوایز زنان در فناوری در سال ۲۰۱۹
◾منتخب مجله CIOLOOK بعنوان یکی از موفق ترین زنان حوزه کسب و کار در سال ۲۰۲۰
◾فارغ التحصیل از دانشگاه کالیفرنیا در رشته کسب و کار
بیتا میلانیان به عنوان نایب رئیس ارشد بازاریابی جهانی در Ribbon & Kandy.io فعالیت می کند ، جایی که او مسئول راهبردهای بازاریابی و ارتباطات شرکت است. بیتا با بیش از ۲۰ سال سابقه بازاریابی ، برندسازی و ارتباطات ، موقعیت های بازاریابی در سطح عالی را در شرکت های مختلف از جمله TPx Communications و Global Crossing داشته است. او قبل از ادغام شرکت با Sonus Networks در سال ۲۰۱۷ به عنوان نایب رئیس ارشد بازاریابی جهانی GENBAND فعالیت می کرد. قبل از پیوستن به Ribbon ، وی پست عالی مدیر اجرایی در بنیاد فرهنگ را بر عهده داشت و همچنین بنیانگذار آژانس خلاق Butterfly Buzz است. او همچنان به عنوان نیرویی برای ادامه کار بشردوستانه ، حمایت از هنرمندان آینده و سازمان های غیر انتفاعی عمل می کند تا آنها بتواند توانایی های خود را افزایش داده و برند های خود را بهینه کنند. بیتا ، یک سازماندهی کننده پرشور جامعه ، به طور فعالانه و داوطلبانه زمان و تخصص خود را در حمایت از دلایل متعدد بکار می گیرد و سخنران کنفرانس های مختلف در زمینه های فناوری ، نیکوکاری ، هنر ، فرهنگ ، عدالت اجتماعی و برابری جنسیتی است.
بیتا از سال ۲۰۰۰ یک اینفلوئنسر و وبلاگ نویس در رسانه های اجتماعی بوده است و از تخصص خود در زمینه های آنلاین برای تجارت استفاده می کند تا توانایی های کارآفرینان جهانی ، مهاجران و هنرمندان را به طور یکسان افزایش دهد. در سال ۲۰۱۹ ، وی توسط “مجله Conscious Company” به عنوان یکی از”۳۵ زن در حال تغییر جهان” شناخته شد. بیتا اگرچه ۳۰ سال آنجلینو بود ، اما خود را یک شهروند جهانی می داند و تلاش های خود را در این مقیاس متمرکز می کند. او به فارسی و آلمانی مسلط بوده و به مکالمه اسپانیایی ، فرانسوی و آذری مسلط است. او به عنوان یک مسافر با تجربه ، از تجربه غذاهای مختلف در گوشه و کنار جهان لذت برده است. او از امتحان کردن طعم های جدید و جسورانه لذت می برد و به همان اندازه مشتاق ایجاد آنها در آشپزخانه خود (bitakitchen.com) است .او می گوید: “غذا ما را به هم ارتباط می دهد و وقتی به هم متصل می شویم ، این قدرت را داریم که فرهنگ ها را برای تغییرات مثبت به هم نزدیک کنیم.”
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *