سیاست مدار مقیم سانفرانسیکو آمریکا

◾مقام رسمی آمریکا(عضو هیات نظارت San Francisco)

◾ مدیر سیاسی janitors Union Local

◾مدیر روابط عمومی kitchen Cabinet

◾فارغ التحصیل از دانشگاه های MIT در رشته برنامه ریزی شهری (کارشناسی ارشد) و دو مدرک کارشناسی از دانشگاه Northeastern در رشته های علوم سیاسی و مطالعات امریکا_افریقا

اهشا صفایی یک حامی مشتاق برای کودکان و نیروی کار است.او باور دارد که شروع تغییرات از سطح محلی شروع می شود-در همسایگی هایمان-جاییکه مردم بیشترین تاثیر را از سیاست ها و برنامه های دولت می گیرند.مسیر شغلی اهشا در خدمات عمومی از محل سکونتش در کمبریج ماساچوست شروع شد که بعنوان دستیار نماینده شورای شهر فعالیت می کرد.او هنگامیکه در دانشگاه نوتسترن مشغول تحصیل بود(زمان فرمانداری میشائیل دوکاکیس ) اهمیت دستیابی موثر به موضوعات محلی را برای افراد بدون نماینده از نزدیک دریافت . او پس از فارغ التحصیلی دستیار لورتا اونت معاون مدیر امور داخلی دولت در Clinton White House بود و به موارد کثیری که آمریکایی های اصیل با آن مواجه بودند پرداخت. وی بعدها تعهد خود را برای حمایت از اقشار آسیب پذیر نشان داد.

 

صفایی در سال هفتاد و سه میلادی در ایران متولد شد و در سن پنج سالگی به همراه مادرش به کمبریج در ماساچوست آمریکا مهاجرت کرد.او برای تحصیل وارد دانشگاه نورس استرن شد جایی که در آنجا با مدرک کارشناسی در رشته علوم سیاسی و مطالعات آمریکا-افریقا فارغ التحصیل شد.وی بعدها مدرک کارشناسی ارشد خود در رشته برنامه ریزی شهری از انستیتوی فناوری ماساچوست اخذ نمود.

صفایی در سانفرانسیسکو بعنوان مدیر سیاسی برای جنیتورز یونییون لوکال خدمت کرد.در سال دو هزار و هشت برای کرسی ناحیه یازده هیات نظارت سانفرانسیسکو با جان اوالس به رقابت پرداخت که با اختلاف ناچیزی مغلوب شد.صفایی در سال دو هزار و شانزده مجددا کاندید شد و با موفقیت جایگزین آوالس شد که دوره اش به اتمام رسیده بود.در رقابت انتخاباتی سال دو هزار و شانزده وی با کیمبرلی آلوارنگا به رقابت پرداخت; صفایی توسط نشریه سانفرانسیسکو کرونیکل تایید شد.

صفایی در سال دو هزار و بیست و یک ادعا کرد که با ساختن مدولار هوسینگ(نوع مخصوصی از سکونت گاه ها)برای افراد بی خانمان مخالفت می کند مگر اینکه از نیروی کار بومی(شهروندان سانفرانسیسکو) در این کار استفاده شود.شرکت واژلو تا آن زمان مجتمع های مسکونی مدولار را سریعتر و ارزان تر از سایر شرکت ها ارائه می داد.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *