◾روزنامه نگار Washington Post و کمدین ساکن واشنگتن دی سی
◾فارغ التحصیل از دانشکاه مریلند در رشته روزنامه نگاری و تاریخ
الهه ایزدی روزنامه نگار ساکن واشنگتن دی سی است که در حال حاضر در مورد فرهنگ پاپ برای واشنگتن پست می نویسد. او تجربه پوشش دادن همه چیز از کنگره گرفته تا جمعیت شناسی و جرم و جنایت را دارد. الهه در آمریکای مرکزی زندگی می‌کند، در یک رزرواسیون بومیان آمریکا کار می‌کند و به زبان اسپانیایی و فارسی صحبت می‌کند. الهه یک استندآپ کمدین هم هست.

الهه ایزدی برای واشنگتن پست رسانه ای می کند. او در سال ۲۰۱۴ به عنوان گزارشگر وظایف عمومی و بخش سبک در سال ۲۰۱۶ به عنوان نویسنده فرهنگ پاپ به postپیوست. او قبلا کنگره، جمعیت شناسی و اخبار محلی را پوشش داده است و برای مجله National Journal، WAMU 88.5، TBD.com و روزنامه های جامعه Gazette کار کرده است.
الهه ایزدی در مورد کنگره و سیاست برای مجله ملی می نویسد، که قبلا کنگره و خیابان K را برای میکروسایت Influence Alley پوشش داده بود. او قبل از پیوستن به نشنال ژورنال، وبلاگ DCentric.org را که یک وبلاگ NPR Project Argo در WAMU 88.5 متمرکز بر نژاد و کلاس بود، نوشت و سرپرستی کرد. الهه همچنین بخشی از تیم پشتیبان استارت‌آپ خبری محلی D.C. TBD.com بود و همه چیز را از جنایت گرفته تا دولت محلی برای روزنامه روزنامه، زنجیره روزنامه واشنگتن پست در مریلند پوشش داد. الهه در رشته روزنامه نگاری چاپی و تاریخ آفریقایی-آمریکایی از دانشگاه مریلند فارغ التحصیل شد. او در واشنگتن دی سی متولد شد، جایی که در حال حاضر در آنجا زندگی می کند و به طور منظم استندآپ کمدی اجرا می کند.
الهه ایزدی، روزنامه‌نگار و کمدین می‌گوید: طنز توانایی ایجاد وحدت را دارد. وقتی مخاطب را به خنده می‌اندازد، ارتباط آنی را احساس می‌کند.
پدر و مادر الهه از ایران به آمریکا نقل مکان کردند. او در واشنگتن دی سی به دنیا آمد و در مریلند بزرگ شد. او از توانایی والدینش برای خندیدن به زندگی و انعطاف پذیری در مواجهه با چالش ها الهام گرفت. او عاشق تماشای و حفظ برنامه های کمدی بود. او همچنین نوشتن را دوست داشت. زمانی که در دانشگاه مریلند تحصیل می کرد، شروع به کار استندآپ کمدی کرد و می گوید که این کار به او “احساس شگفت انگیزی” می دهد.
پس از فارغ التحصیلی در سال ۲۰۰۶ در رشته روزنامه نگاری و تاریخ آفریقایی آمریکایی، شروع به نوشتن برای نشریات چاپی و آنلاین کرد. الهه اکنون با گزارش در مورد فرهنگ عامه برای واشنگتن پست و اجرای برنامه های کمدی استندآپ، علایق خود را با هم ترکیب می کند. او همچنین از فعالیت‌های ساخت جامعه بهائی، رقصیدن و یوگا لذت می‌برد. او در واشنگتن دی سی زندگی می کند.
(کپی مطالب منتشرشده تنها با ذکر منبع مجاز است)

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *