یک حقوقدان، کارآفرین برنده جایزه جهانی رسانه و بازاریابی با بیش از ۲۰ سال تجربه است که سابقا روزنامه نگار و سخنران نیز بوده است.وی مدیر عامل AZK Media، یک آژانس جهانی B2B است که به شرکت های فناوری در بازارهای جدید و در حال ظهور کمک می کند تا رشد کنند.

◾️عضو اسبق شورای Forbes
◾️مدیرعامل AZK MEDIA
◾️مهارت ها: روزنامه‌نگاری،خبرنویسی،مصاحبه،سخنرانی، بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، CMS، گزارش دهی و…

ای زد کی مدیا یک شرکت جهانی محتوا، بازاریابی و روابط عمومی است که نماینده فناوری B2B سازمانی، هوش مصنوعی، داده، martech، CX، adtech، فین‌تک، منابع انسانی، مالیات و بخش‌های قانونی است.

در AZK Media، ما از قدرت‌های ارتباطی خود بهره می‌بریم تا استراتژی‌های ورودی، رسانه و بازاریابی سفارشی را برای حل چالش‌های تجاری منحصربه‌فرد شما، به حداکثر رساندن تولید تقاضا، افزایش تعامل برند و تقویت وضعیت رهبری شما ایجاد کنیم.

از کمپین‌ها و رویدادهای مطبوعاتی در مقیاس سازمانی، تا تولید کانون‌های محتوای درجه یک ناشر، کمپین‌های ویدیویی، خبرنامه‌ها، مجلات، کتاب‌ های الکترونیکی، کاغذهای سفید و کمپین‌های رسانه‌های اجتماعی، ما با شما کار می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که ترکیب روابط عمومی و بازاریابی شما نتایج استثنایی ارائه می‌دهد.

در سال ۲۰۲۲، آزاده در شورای فوربز پذیرفته شد، سازمانی که فقط برای کارآفرینان موفق جهانی و رهبران تجاری دعوت شده است.

در سال ۲۰۲۳، وی به عنوان هیئت اجرایی مؤسسه جهانی اخلاق هوش مصنوعی منصوب شد تا در مورد استراتژی رسانه و ارتباطات مؤثر برای موضوعات مهم پیرامون چارچوب های اخلاقی هوش مصنوعی مشاوره دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *