آرین نعمتی یک کارآفرین و سرمایه گذار سریالی در صنعت پروتک و املاک است. در حال حاضر مدیر عامل ADEx و عضو فعال YPO است.

◾️عضو YPO Pacific
وای پی او جامعه رهبری جهانی متشکل از بیش از ۳۰۰۰۰ عضو در ۱۴۲ کشور است و با این باور که جهان به رهبران بهتری نیاز دارد هدایت می شود. هر یک از اعضای ما در سنین جوانی به موفقیت های رهبری قابل توجهی دست یافته اند. در مجموع، آنها کسب‌وکارها و سازمان‌هایی را رهبری می‌کنند که سالانه ۹ تریلیون #دلار #درآمد دارند. اعضای YPO از طریق یادگیری همتایان و تجربیات استثنایی در یک جامعه فراگیر از طریق اشتراک گذاری باز و اعتماد، رهبران و افراد بهتری می شوند.

◾️موسس Ecognition Labs
(آزمایشگاه های شناخت) ، #آزمایشگاه‌ های شناخت یک استودیوی مخاطره‌آمیز و آژانس توسعه نرم‌افزار است که بر کاربردهای هوش مصنوعی در صنایع #مالی، املاک و مستغلات و صنایع دفاعی متمرکز است.

◾️هم بنیانگذار و مدیرعامل ADEx

ادکس اتوماسیون اسناد هدفمند برای صنعت املاک و مستغلات رشد کسب و کار را تقویت می کند و سودآوری را بهبود می بخشد. تخصص عمیق صنعت ADEx، کتابخانه‌های از پیش آموزش‌دیده، ابزارها و ماشین‌حساب‌ها جایگزین فرآیندهای دستی می‌شوند که امکان معاملات بیشتر را در زمان کمتری بدون افزایش هزینه‌ها یا تعداد کارمندان فراهم می‌کند.این اتوماسیون طراحی شده برای ارائه نتایج جامع تر، تسریع زمان به ارزش و ارائه ROI(نرخ بازگشت سرمایه) بهتر و سریعتر.

ادکس نوع جدیدی از مرورگر اسناد است. ما در حال معرفی یک رویکرد جدید برای تعامل با اسناد هستیم. یک محیط چند لایه پویا که بر اساس متغیرهای داخلی و خارجی سازگار می شود

◾️عضو شورای املاک و مستغلات Forbes

◾️مهارت ها:

رهبری، استارت آپ، استراتژی کسب و کار ، استراتژی مذاکره، کارآفرینی، مشارکت های استراتژیک، برنامه ریزی استراتژیک، توسعه کسب و کار جدید ،استراتژی بازاریابی، بازاریابی، مدیریت دارایی، توسعه محصول، برنامه ریزی تجاری املاک و مستغلات، تجارت بین الملل، مدیریت فروش، Adobe Creative Suite Sales Enterprise نرم افزار بهداشت و درمان املاک و مستغلات، مدیریت کسب و کار، مدل سازی اکانت آرگوس، راه حل فروش، مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *